خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۶ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : ۲۲:۱۳کد مطلب: 15563

وزیر ارتباطات: دستور مردم آران و بیدگل را اجرا کردم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به‌دلیل گم‌کردن مسیرهای گردشگری و مفقودشدن گردش‌گرها، به درخواست مردم آران و بیدگل، این…

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به‌دلیل گم‌کردن مسیرهای گردشگری و مفقودشدن گردش‌گرها، به درخواست مردم آران و بیدگل، این منطقه تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار گرفت.

محمد جواد آذری جهرمی در صفحه ایسنتاگرام خود با انتشار عکسی از بام کاروان‌سرای مرنجاب نوشت: اینجا پشت‌بام کاروانسرای مرنجاب است. کاروانسرایی در عمق کویر، با آسمان و شبهایی بی‌نهایت زیبا و دوست داشتنی و مکانی بکر برای گردشگری.متاسفانه هر از چندی خبری از گم‌کردن مسیر و مفقودشدن گروه‌های گردشگری در مرنجاب می‌شنیدیم.چندی پیش مردم آران و بیدگل، از وزارت ارتباطات خواستند تا با ایجاد پوشش تلفن همراه، ناجی جان گردشگران باشد.دستور آنها اجرا شد و بالاخره مرنجاب هم تحت پوشش شبکه تلفن همراه قرار گرفت.

 

وزیر ارتباطات در پایان این پست به کاربران نوشته است: پیشنهاد می‌کنم از زیبایی‌های کاشان بویژه در این فصل گلاب‌گیری دیدن کنید و حتما سری هم به مرنجاب بزنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.