خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۷ساعت : ۰۳:۴۹کد مطلب: 12262

٪۵۰ فضاهای آموزشی منطقه کاشان نیازمند بازسازی است

مسئول دفتر نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شمال استان اصفهان گفت: نیمی از فضاهای آموزشی شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل نیازمند…

مسئول دفتر نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شمال استان اصفهان گفت: نیمی از فضاهای آموزشی شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل نیازمند بازسازی است.

«وحید عظیمی» دوشنبه ۱۲ آذرماه ۹۷ در گفت‌و‌گو با ایرنا افزود: این فضاهای آموزشی شامل مدرسه، سالن ورزشی، کتاب‌خانه و استخر است.

وی با بیان این‌که خیران از گذشته و به‌خصوص در سا‌ل‌های اخیر نقش موثری در مدرسه‌سازی داشته‌اند، گفت: برای بازسازی این فضاهای آموزشی به ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مسئول دفتر نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس شمال استان اصفهان تصریح کرد: در مجموع ۴۰۰ واحد آموزشی در شهرستان کاشان و ۲۰۰ واحد آموزشی در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد.

وی همچنین میزان اعتبار تملک دارایی‌ها در سال‌جاری برای این دو شهرستان را ۵ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: با گذشت حدود ۹ ماه از سال‌جاری تاکنون ۳۰ درصد از این اعتبار اختصاص یافته است.

افزون بر ۵۸ هزار دانش‌آموز امسال در ۳۳۰ واحد آموزشی شهرستان کاشان و حدود ۱۸ هزار نفر دانش‌آموز نیز در ۱۲۰ واحد آموزشی شهرستان آران و بیدگل به تحصیل اشتغال دارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.