خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 18:38کد مطلب: 8152

پودمان آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در کاشان آغاز به‌کار کرد

پانزدهمین پودمان آموزشی مدیران فنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مدت  دو روز از چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه در کاشان آغاز به…

پانزدهمین پودمان آموزشی مدیران فنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به مدت  دو روز از چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه در کاشان آغاز به کار کرد.

به گزارش وب دا، مدیر کل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این همایش، از مدیران فنی و نظارت با طرح‌های عمرانی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواست نقش‌آفرینی ویژه ای در مدیریت منابع مالی پروژه‌ها داشته و با به کارگیری رویکردهای نوین به بهره‌وری از دارایی‌های مالی، فیزیکی و اجتماعی دانشگاه بپردازند.

امیر ساکی گفت: بهره‌برداری درست و بهینه از منابع موجود حوزه سلامت حتی به میزان یک درصد می‌تواند منشا اثر ماندگار در این راستا شود.

وی، در ادامه به برگزاری جشنواره عمران سلامت برای نخستین‌بار در سال گذشته اشاره کرد و افزود: دفاتر فنی می‌توانند در حوزه مدیریت و ثروت‌سازی نقش کلیدی داشته باشند.

 ساکی تصریح کرد: دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند با تاسیس شرکت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه درآمد‌زایی اقدام کنند

مدیر کل دفتر مدیریت منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  در پایان از برگزار کنندگان این همایش تقدیر و تشکر کرد.

شهرداد قمصر نیز در این همایش، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، سخنانی را در خصوص قدمت و مشخصات این شهر عنوان کرد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.