خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۷ آبان , ۱۳۹۶ساعت : 10:27کد مطلب: 5219

پیام تبریک شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان به استاندار اصفهان

شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان در پیامی به «محسن مهرعلی زاده» انتخاب وی را به عنوان استاندار اصفهان تبریک گفت….

شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان در پیامی به «محسن مهرعلی زاده» انتخاب وی را به عنوان استاندار اصفهان تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

«هوالمحبوب »
برادر گرامی جناب آقای دکتر مهرعلیزاده ؛
سلام علیکم ؛
انتصاب شایسته جنابعالی که از چهره های خوش سابقه ملی و از مدیران توانمند و برنامه ریز و از اصلاح طلبان خوشفکر و خدمتگزار هستید، را تبریک گفته و مقدمتان را به استان شهیدپرور اصفهان خوش آمد می گوئیم.

همچنین لازم است به حسن نظر جناب دکتر روحانی در انتخاب حضرت عالی بعنوان استاندار استان اصفهان که در فرهنگ و هنر و صنعت ، شهره است آفرین گفت و به شما نیز درود و تبریک صمیمانه که شایسته استانداری استانی هستید که همیشه پیشرو خلق صحنه های زیبای ایثار و شهادت ، فرهنگ و هنر و تلاش و صنعت بوده و هست.

بدون شک انتخاب مدیری با مشی اصلاح طلبی و سابقه ارزشمند در طول سال های خدمت و مدیریت در نظام اسلامی به عنوان استاندار اصفهان روشنگر چراغ امید در میان دوستداران نظام و انقلاب اسلامی است.

همانگونه که مستحضرید شهرستان کاشان به عنوان یکی از شاخص ترین شهر های کشور، به رغم همه محدودیت ها و کاستی ها و بعضی سوءمدیریت ها ، از فرصت ها و ظرفیت های فراوانی برخوردار است ؛ وجود پیشینه کهن فرهنگی و میراث ارزشمند تاریخی، موقعیت استراتژیک شاهراه های ارتباطی و مواصلاتی کشور، صنایع دستی و کارخانجات گوناگون صنعتی، مراکز علمی و دانشگاهی، کشاورزی و از همه مهمتر نیروی انسانی فرهیخته و غنی بویژه خیل عظیم جوانان پرشور، پویا ، مومن و با انگیزه از مزیت هایی است که کاشان از نعمت آن برخوردار است.

نیک می دانید که وضعیت بحرانی و به شدت خطرناک کمبود آب در منطقه کویری کاشان هر روز تهدید کننده مردم و کشتزارهای این شهرستان بوده و سایه فقر و فلاکت و بیکاری را بر چهره این مردمان می نشاند؛
کویرزایی و آلودگی های زیست محیطی ، بیماریهای گوناگون و صعب العلاج و آسیب های اجتماعی و روانی ، مشکلات خرد و کلان شمار زیادی از بنگاههای اقتصادی و تجاری، تعطیلی و ورشکستگی تعدادی از صنایع کوچک و بزرگ در این شهر و بیکاری کارگران خدوم و زحمتکش و سیل مهاجرت از روستا به شهر و توزیع نامناسب و غیرعادلانه ی امکانات در محدوده ی استان که پیامدهای اجتماعی منفی فراوانی به دنبال داشته ، از دیگر مسائلی است که دل کارشناسان و آگاهان را به درد آورده و رفع آن نیازمند برنامه ریزی سنجیده و مدیریتی کارشناسانه است ، در کنار این موارد توجه مهرآمیز به میراث فرهنگی و معنوی و صنایع دستی و هنر چشم نواز این خطه ی هنرپرور یعنی ” فرش کاشان” نیز ضروری می نماید.

و در کنار همه این موارد و مهمتر از همه ، پاسداشت ” امید مردم ” و ضرورت توجه به شادابی و نشاط اجتماعی و لزوم مشورت با صاحبان دانش و بینش و توجه به خرد جمعی حامیان دولت و دلسوزان شهر، به عنوان پیش زمینه توسعه متوازن و پایدار، باید مدنظر قرارگرفته و انجام این مهم مجموعه ای از مدیران را می طلبد که به صورت جدی و صادقانه و باورمند به برنامه ها و شعارهای اصلاح طلبانه رییس محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی باشند.

تردید نداریم که با درایت و تدابیر جنابعالی گام‌های مؤثری در ارتقای کمی و کیفی استان و نیز نگاه ویژه به ” شهرستان ویژه کاشان” برداشته خواهد شد.

” شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان” آمادگی خود را برای همکاری و همراهی با جنابعالی اعلام نموده و امید است در سامان بخشی روز افزون کل استان و گسترش مردمسالاری ، شایسته سالاری و عدالت و کسب رضای الهی موفق و پیروز باشید. انشااله.

در مسیر حق همراهتان هستیم – شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.