خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۶ساعت : 20:10کد مطلب: 5043

پیام تسلیت مجمع روحانیون مبارز کاشان به خانواده آیت الله راستی کاشانی

مجمع روحانیون مبارز کاشان در پیامی درگذشت آیت الله راستی کاشانی را تسلیت گفتند.   متن پیام بدین شرح است:…

مجمع روحانیون مبارز کاشان در پیامی درگذشت آیت الله راستی کاشانی را تسلیت گفتند.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

رحلت عالم ربانی و اخلاقی و فقیه والاقدر مرحوم آیت الله حاج شیخ حسین راستی کاشانی طاب ثراه موجب تاثر وتاسف دوستان و آشنایان گردید.

بحق آن عالم فرزانه از مصادیق عالم عامل محسوب و توام با مقامات علمی و فقهی که با موفقیت به دست آورده‌ بودند، از نظر خصال حمیده و اخلاق حسنه و آراستگی و وارستگی اخلاقی نیز از نمونه‌های بارز به شمار می‌آمدند و همواره طلاب و به ویژه طلاب کاشانی را از مواعظ خود بهره‌مند می‌ساختند.

آن مرحوم ازشخصیت‌های علمی نجف وقم و از حواریون حضرت امام خمینی قدس سره و سالیان متمادی از اعضای اصلی دفتر استفتاات آن عزیز سفر کرده بشمار می‌آمدند.

آن عالم متخلق از برخی از برخوردهای غیر اخلاقی وغیر منطقی که در سال‌های اخیر رخ می‌داد رنج برده و همگان را به پرهیز از آن توصیه می‌نمود.

رحلت این عالم بزرگوار را به فرزندان و دودمان و دوستان و شاگردان و علاقه‌مندان به ویژه به فرزند فاضلشان جناب حجه الاسلام والمسلمین اقای حاج شیخ علی راستی تسلیت گفته برای آن عالم بزرگوار حشر با پیامبر اکرم و ائمه طاهرین علیهم صلوات الله اجمعین و برای بازماندگان صبر جمیل از درگاه حضرت حق خواستاریم.

۳۰ /۶ /۹۶.
مجمع روحانیون مبارز کاشان

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.