خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۵ساعت : 23:47کد مطلب: 3318

۱۶ آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی دانشجویان مسلمان است

شهردار نیاسر در پیامی ضمن گرامیداشت روز دانشجو، دانشجویان ایرانی را پیروان مکتب عاشورا نامید.   متن پیام «سبحان نظری»…

شهردار نیاسر در پیامی ضمن گرامیداشت روز دانشجو، دانشجویان ایرانی را پیروان مکتب عاشورا نامید.

 

متن پیام «سبحان نظری» به شرح زیر است:

 

“بسم‌الله الرحمن الرحیم”

 

۱۶ آذر نماد آزادگی و استکبارستیزی دانشجویان مسلمان است و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، روز دانشجو روز مقاومت تاریخی، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و تجلی بصیرت و مظهر ایثار و استقلال و آزادی است.

 

دانشجویان مسلمان کشور عزیزمان در سال‌های حکومت رژیم ستمشاهی و پس از آن در دوران دفاع مقدس با روحیه‌ای آزادی‌خواه و با شجاعت تمام در برابر استکبار و استعمار ایستادگی کردند و همواره نیز پیرو خط ولایت بوده‌اند.

 

دانشجویان ایرانی پیرو مکتب عاشورا هستند و در مقاطع حساس تاریخی، دانشگاه را به محلی برای ایستادگی در برابر مخالفان آزادگی تبدیل کردند و امروز نیز شاهدیم که دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور شهدایی چون احمدی‌روشن و شهریاری را تقدیم می‌کنند.

 

 

۱۶ آذر، روز دانشجو، فرصتی است تا بار دیگر به مرور نقش برجسته و پررنگ دانشجویان در تعیین سرنوشت ایران اسلامی بپردازیم و اینجانب نیز به نمایندگی از همکارانم در شهرداری نیاسر این روز بزرگ را به همه دانشجویان، استادان و فرهیختگان  کشوری ومخصوصا استادان ودانشجویان شهر ستان کاشان وشهر نیاسرتبریک عرض می‌کنم و عزت، سربلندی و سرافرازی روزافزون دانشجویان را از درگاه پروردگار خواستارم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.