خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۵ساعت : 06:49کد مطلب: 1654

پیش بینی کاهش قیمت مرغ در ماه محرم و صفر

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان در کارگروه تنظیم بازار که با موضوع تأمین کالاهای مورد نیاز مردم…

معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری کاشان در کارگروه تنظیم بازار که با موضوع تأمین کالاهای مورد نیاز مردم شهرستان برای ماه محرم و صفر در فرمانداری کاشان تشکیل شد گفت: تأمین گوشت ، مرغ و لبنیات مردم به خصوص در ایام محرم و صفر در شرایط مطلوب می باشد و نه تنها هیچ گونه افزایش قیمت نخواهیم داشت بلکه پیش بینی می شود با افزایش عرضه مرغ قیمت ها کاهش داشته باشد.

 

خاندایی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی عرضه قطعات مرغ تأکید کرد: عرضه فله ای قطعات مرغ به خصوص قطعات موسوم به زعفرانی ممنوع می باشد. شرایط عرضه تحت نظارت کامل بوده و به کمک مصرف کنندگان با هرگونه تخلف به شدت برخورد خواهیم کرد.

 

وی یادآور شد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان آمادگی دارد به تخلفات رسیدگی کند. اگر چه بعضی از جریمه ها بازدارنده نیست و پیشنهادهای اصلاحی به مراجع قانونی ارائه شده است ولیکن در حال حاضر اگر فردی تخلف نموده و بر تخلف خود اصرار کند ناچار خواهیم بود که نسبت به پلمپ واحد مربوطه اقدام قانونی را به عمل آوریم.

 

معاون فرماندار افزود: تلاش ما این است که با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی کاری کنیم که هیچ تخلف به خصوص در حوزه عرضه مواد غذایی اتفاق نیافتد. با این وجود ضروری است که اتحادیه و اصناف نیز با استفاده از ابزارهای نظارتی وضعیت بازار را رصد نموده و شرایط را کنترل کنند.

 

خاندایی با اشاره به نامگذاری سال در خصوص اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: دولت تلاش کرده است تا قیمت ها به ثبات رسیده و تورم کاهش یابد. از اینرو ضروری است تا بازار و کسب و کار نسبت به افزایش فروش و کاهش سود دریافتی تدبیر نموده تا مشکلات ناشی از رکود را پشت سر بگذاریم.

 

وی گفت: عضویت رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده در کارگروه تنظیم بازار و دیگر کارگروههای شهرستان نشان از جایگاه مردم و حقوق آنها در ارکان تصمیم گیری داشته و هدف از همه این اقدامات جلب رضایت شهروندان می باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.