خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۰ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 11:01کد مطلب: 10317

چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»  در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود

چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، در هفته‌ی اول اسفندماه ۱۳۹۷ در دانشگاه کاشان با همکاری دانشگاه اصفهان…

چهارمین کنفرانس بین‌المللی «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها»، در هفته‌ی اول اسفندماه ۱۳۹۷ در دانشگاه کاشان با همکاری دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان افزود: بازی‌های رایانه‌ای یکی از زمینه‌های نوین حوزه‌ی فناوری اطلاعات است که جایگاه ممتازی از دیدگاه کارآفرینی و خلق ثروت دارد و پژوهش در این حوزه نیز در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است.

«مجید منعم‌زاده» خاطر نشان کرد: برگزاری سه دوره از این کنفرانس در دانشگاه اصفهان و پذیرش بیش از ۳۰۰ مقاله در زمینه‌های مختلف بازی‌های رایانه‌ای از جمله حوزه‌های فنی، روانشناسی، جامعه‌شناسی، مدیریت،  فقه، حقوق و … نشان می‌دهد دانشجویان و پژوهشگران نیز به این حوزه روی آورده‌اند و فراهم آوردن بستری برای عمق بخشیدن به این پژوهش‌ها می‌تواند در رشد این حوزه مؤثر باشد.

وی اظهار داشت: به هدف گسترش پژوهش در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، دانشگاه کاشان با همکاری دبیرخانه‌ی دائمی کنفرانس «بازی‌های رایانه‌ای؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» در دانشگاه اصفهان، برگزاری چهارمین دوره‌ی این کنفرانس را برعهده گرفته است.

معاون پژوهشی دانشگاه کاشان زمان ارسال مقالات را تا بیست و پنجم آذرماه سال جاری عنوان کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند نتایج آخرین تحقیقات خود در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای را به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال نمایند.

فراخوان مقالات و سایر اطلاعات تکمیلی در وب‌سایت کنفرانس به آدرس http://cgco2019.kashanu.ac.ir موجود است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.