خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷ساعت : 15:54کد مطلب: 7828

کارکنان مرکز فورت‌های پزشکی کاشان آموزش آتش‌نشانی دیدند

مدیرعامل سازمان‌آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:  ۷۵ نفر از کارکنان مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کاشان آموزش نکات ایمنی…

مدیرعامل سازمان‌آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:  ۷۵ نفر از کارکنان مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان کاشان آموزش نکات ایمنی و آتش‌نشانی فراگرفتند.

محمد مسعود چایچی افزود: در این دوره، شناخت انواع طبقات آتش‌سوزی ونحوه مقابله با آن‌ها، آموزش نحوه‌ی خروج اضطراری در هنگام آتش‌سوزی و فرار از دود در ساختمان‌ها، آشنایی با انواع خاموش‌کننده‌ها، نحوه صحیح استفاده از آن‌ها و آشنایی با اصول رها‌سازی و تجهیزات در تصادفات آموزش داده شد.

وی بیان کرد: افزایش آگاهی وآموزش شهروندان و کارکنان ادارات و ارگان‌ها به ویژه کارکنان سازمان های امدادی و خدماتی می‌تواند آنان‌را به همیارانی در جهت جلوگیری از بروز حوادث تبدیل کند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: این طرح آموزش تاکنون برای برخی اداره، سازمان، وارگان‌های کاشان توسط مربیان و کارشناسان این سازمان با شعار”هر شهروند یک آتش‌نشان” انجام شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.