خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 7 آذر , 1397ساعت : 00:19کد مطلب: 12084

کارگروه مشترک توسعه همکاری یزد و کاشان راه اندازی می شود

ـ رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و اجرایی یزد در مدیریت شهری گفت: راه‌اندازی کارگروه…

ـ رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به ظرفیت‌های علمی و اجرایی یزد در مدیریت شهری گفت: راه‌اندازی کارگروه مشترک توسعه همکاری شهرهای یزد و کاشان ضروری است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای شهر یزد، به نقل از ایسنا،«علی رسول‌زاده» در جریان سفر خود به استان یزد، با حضور در شورای اسلامی شهر یزد اظهارکرد: کاشان یکی از شهرهای تاریخی، با سابقه‌ای بیش از ۷ هزار سال است.

وی با بیان این‌که بیش از ۱۳۰۰ ابنیه در بخش‌های تاریخی، میراثی و فرهنگی در شهر کاشان وجود دارد، افزود: بحث فرهنگی کاشان یکی از ویژگی‌های مردم این دیار بوده که در حدود ۷۰۰ هیئت عزاداری نمود پیدا کرده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به ارتباطات انقلابی مردم یزد و کاشان قبل از انقلاب، تصریح کرد: شناخت اعضای شورای شهر کاشان از فرهنگ و ویژگی‌های مردم و مسئولان شهر یزد، ما را بر آن داشت که باب همکاری در حوزه‌های میراث فرهنگی، گردشگری و درآمد پایدار را با این شهر آغاز کنیم.

وی با بیان این‌که یزد شهر گردشگری است و نمی‌توان آن را صنعتی دانست بیان کرد: راه‌اندازی کارگروه عملی و اجرایی مشترک بین شهرهای کاشان و یزد نقش مهمی در توسعه گردشگری این شهرها ایجاد می‌کند.

اعضای شورای شهر کاشان، سوم و چهارم آدرماه به شهر یزد سفر و ضمن حضور در شورای اسلامی این شهر، از نزدیک در جریان ساخت چند پروژه عمرانی در دست ساخت این شهر قرارگرفتند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.