خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۷ساعت : 20:38کد مطلب: 8937

کاشانی ها ۶۰۰ میلیارد ریال عوارض نوسازی بدهکارند

مدیر درآمد شهرداری کاشان گفت: شهروندان این خطه ۶۰۰ میلیارد ریال عوارض نوسازی به این شهرداری بده‌کار هستند. به گزارش…

مدیر درآمد شهرداری کاشان گفت: شهروندان این خطه ۶۰۰ میلیارد ریال عوارض نوسازی به این شهرداری بده‌کار هستند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر کاشان، «عباس شافعی» سه‌شنبه ۲۹ خردا‌ماه در نشست رسمی شورا افزود: در سال ۹۷ نه‌تنها تعرفه عوارض شهرداری افزایش نداشته است، بلکه بسیاری از کدهای عوارضی نیز کاهش یافته و مردم می‌توانند این تعرفه‌های عوارضی را از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری دریافت و عوارض ملک خود را محاسبه کنند.

وی با اشاره به امکان پرداخت قسطی عوارض نوسازی، بخشودگی ۲۰ درصدی عوارض صنفی، و همچنین مصوبه شورای اسلامی شهر برای بخشودگی جرایم دیرکرد نوسازی، تاکید کرد: این سیاست‌های تشویقی فرصت مناسبی برای شهروندان جهت پرداخت بدهی فراهم کرده‌است.

مدیر درآمد شهرداری کاشان با تاکید بر لزوم شفاف‌سازی و نقش موثر آن در اعتماد‌سازی بین شهروندان و مدیریت شهری، از راه‌اندازی سامانه آنلاین محاسبه و پرداخت عوارض شهرداری در آینده نزدیک نیز خبرداد و گفت: در این سامانه شهروندان می‌توانند قبل از مراجعه به شهرداری با واردکردن کد نوسازی ملک خود و ثبت تقاضا و همچنین میزان مبلغ عوارض را مشاهده و به صورت آنلاین پرداخت کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.