خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۵ساعت : 23:05کد مطلب: 4153

کاشان با ۱۵۴حادثه و حریق بهمن را گذراند

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:بهمن ماه سال جاری ۵۲ موردآتش سوزی و ۱۰۲  مورد حادثه…

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:بهمن ماه سال جاری ۵۲ موردآتش سوزی و ۱۰۲  مورد حادثه در این شهرستان بوقوع پیوسته  که آتش نشانان موفق به پوشش  و امدادرسانی در آنها شده اند.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، سید مهدی مجد الاشرافی با بیان این خبر بیان کرد: از علل آتش سوزی های رخ داده در بهمن ماه می توان  به  اتصالی برق، پرتاب جرقه و مواد آتش زا، نشت گاز، روشن بودن وسایل حرارتی،مایعات قابل اشتعال، افروختن آتش، بالا بودن حرارت محیط و انتقال آن وهمچنین  نقص فنی سیلندرگاز و پیک نیک اشاره نمود.

 

وی افزود: بیشترین تعداد حرائق در بهمن ماه سال ۹۵  مختص  به منازل مسکونی، اماکن تجاری و وسائل نقلیه  بوده است.

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان خاطرنشان کرد: آتش نشانان این شهرستان دربهمن ماه در ۱۰۲  موردحادثه جداگانه شامل نجات شخص  از چاه، ریزش آوار، رها سازی اعضای بدن، آسانسور و بالابر، اشیاء حلقوی، باز کردن درب منزل و خودرو(محبوسی)، تصادف، آب افتادگی و رفع خطر نشست زمین ، گرفتن مار و حیوانات موذی،  گرفتن حیوانات وحشی و خانگی، شرکت وبه شهروندان و هموطنان امداد رسانی نموده و از خطرات ناشی از این حوادث  نجات داده اند.

 

فدایی تصریح کرد: ماموران عملیاتی آتش نشانی  تعداد ۹۷ نفر از هموطنان را در حوادث نجات داده که از این تعداد  ۷۴ نفر مصدوم بوده  و متاسفانه در ۵ تن فوتی در آمار این سازمان ثبت گردیده است .

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.