خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 22:01کد مطلب: 12229

کاشان در حوزه گمرکی از ۱۵ و در اشتغال از ۱۷ استان کشور بالاتر است

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا سیتروئن کاشان مسئولیتش را در حوزه اجتمعی…

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: سایپا سیتروئن کاشان مسئولیتش را در حوزه اجتمعی انجام نمی‌دهد.

به گزارش کانال کیوسک، سید جواد ساداتی‌نژاد شام‌گاه شنبه۱۰ آذرماه در همایش ۱۳۵ سالگی تاسیس اتاق بازرگانی کاشان که با حضور رضا رحمانی وزیر صمت برگزار شد، افزود: در تمام جهان کارخانجات بزرگ مسئولیت‌شان را در حوزه اجتماعی انجام می‌دهند اما رنگ حضور سایپا سیتروئن در کاشان مشاهده نمی‌شود.

کاشان از شهرهای اطراف خود ۲۰ درصد گران‌تر است
وی بیان کرد: وقتی به مدیرعامل این کارخانه گفتم از آب، خاک و فضا این منطقه استفاده می‌کنید، چرا در مسئولیت اجتماعی کاری انجام نمی‌دهید، پاسخ داد ما پیمانکار هستیم و در قبال تولید هرخودرو ۸۰۰ یا یک میلیون تومان پول دریافت می‌کنیم.

ساداتی‌نژاد گفت: کاشان شهری گران و از شهرهای اطراف خود ۲۰_درصد گران‌‌تر است که این نشان می‌دهد حوزه خدمات و صنوف ما برای فعالیت ویژه نیاز به یک بازنگری دارد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: هم‌اکنون جایگاه کاشان در حوزه گمرکی از ۱۵ استان، در حوزه اشتغال از ۱۷ استان و در حوزه کارگاه‌های صنعتی و کارخانجات از ۱۲ استان کشور بالاتر است و این پیشرفت‌ها بیان‌گر آن است که باید به این شهرستان نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.

ساداتی‌نژاد خاطرنشان کرد: اگر مدعی هستیم که کاشان استان شود، علت نه برای خودمان چون خدمات و زمین برای مردم گران خواهد شد، بلکه اعتقاد راسخ داریم که ارتقای کاشان به استان یعنی خدمت به جمهوری اسلامی ایران است یعنی ظرفیت‌های فوق‌العاده کاشان اگر زیاد شود به ایران کمک کرده‌ایم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.