خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, 24 مرداد , 1397ساعت : 16:49کد مطلب: 10019

کاشان میزبان «الیت‌ کیک بوکسینگ» قهرمانی کشور شد

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان از برگزاری بیستمین دوره مسابقه‌های الیت کیک بوکسینگ قهرمانی کشور به میزبانی این شهرستان…

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان از برگزاری بیستمین دوره مسابقه‌های الیت کیک بوکسینگ قهرمانی کشور به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، محمدجواد سلامیان‌زاده چهارشنبه ۲۴مردادماه گفت: گروه الیت کیک بوکسینگ فدراسیون ورزش‌های رزمی مسابقه‌های قهرمانی کشور در بخش آقایان را از ابتدای شهریورماه به مدت ۲ روز در کاشان برگزار می‌کند.

وی افزود: این دوره از مسابقه‌ها با حضور ۳۵۰ ورزش‌کار در رده سنی نونهالان در بخش هنرهای فردی، نوجوانان در بخش لایت کنتاکت، جوانان در بخش فول کنتاکت و بزرگ‌سالان در بخش فول‌کنتاکت و لو کیک با رده فنی آزاد در سالن پویش دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار می‌شود.

به گفته او، منتخبان بیستمین دوره قهرمانی کشور سبک الیت کیک بوکسینگ به مسابقه‌های بین‌المللی (کمربند طلایی) اعزام می‌شوند.

سال گذشته استان های گیلان، قزوین و چهارمحال و بختیاری در جریان نوزدهمین دوره این مسابقه ها با حضور ورزشکارانی از ۲۲ استان کشور به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.
بر اساس آمارها نزدیک به ۲ هزار نفر در رشته کیک بوکسینگ در کشور فعالیت دارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.