خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۵ مهر , ۱۳۹۸ساعت : ۲۳:۲۵کد مطلب: 18288

کاهش ۵۰ درصد اتوبوس های مسیر کاشان به تهران و اصفهان

مشکات آنلاین: رئیس انجمن صنفی شرکت های مسافربری کاشان گفت: با توجه به اعزام و بر گشت زائران اربعین حسینی…

مشکات آنلاین: رئیس انجمن صنفی شرکت های مسافربری کاشان گفت: با توجه به اعزام و بر گشت زائران اربعین حسینی تعداد اتوبوس های خطوط کاشان به تهران و اصفهان ۵۰ درصد کاهش پیدا خواهد کرد.

غلامعلی ناصری فرد گفت: از تاریخ ۱۷ مهر تا ۲۳ مهر در زمان اعزام زائرن اربعین به سمت مرز مهران و از تاریخ ۲۷ تا ۳ آبان زمان برگشت آنها از مرز به سمت کاشان نیمی از ناوگان اتوبوسرانی کاشان در این خطوط رفت و آمد خواهند کرد.

وی افزود: به طو متوسط روزانه ۱۴ دستگاه اتوبوس ۴۷۰ زائر اربعین حسینی از مبدا کاشان به مقصد مرز مهران منتقل می کنند.

وی تصریح کرد: از ساعت ۳ بامداد تا ۲۰ به ازای هر ساعت یک ماشین در مسیر کاشان به اصفهان و بالعکس و چهار ماشین در مسیر کاشان-تهران- کاشان نسبت به سرویس دهی به مسافران اقدام خواهند کرد.

وی یادآور شد: در روزهای عادی مسیر کاشان-اصفهان-کاشان به ازای هر ۳۰ دقیقه یک ماشین دارد و مسیر کاشان-تهران-کاشان به ازای هر یک ساعت با شش اتوبوس مسافران را جا به جا می کند.

ناصری فرد با اشاره به فعالیت ۱۰۰ دستگاه اتوبوس در کاشان خاطرنشان کرد: با وجود کاهش اتوبوس های در این شهرستان در مسیرهای کاشان به تهران و اصفهان به دلیل سرویس دهی به زائران اربعین هیچ تغییری در قیمت بلیت ها وجود نخواهد داشت.

 

پایگاه خبری اهل کاشانم

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.