خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۱۴ دی , ۱۳۹۵ساعت : 15:51کد مطلب: 3734

کتاب دانشجوی دانشگاه کاشان، رتبه برتر کتاب سال دانشجویی شد

«مهدی سعیدی» دانشجوی دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کاشان با تالیف کتاب «ادبیات داستانی جنگ در ایران» موفق…

«مهدی سعیدی» دانشجوی دکترای رشته زبان و ادبیات فارسی دانشگاه کاشان با تالیف کتاب «ادبیات داستانی جنگ در ایران» موفق شد رتبه نخست بیست و سومین جشنواره  کتاب سال دانشجویی را در گروه علوم انسانی کسب کند.
جشنواره کتاب سال دانشجویی هر ساله همزمان با ایام هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و با هدف ایجاد نشاط علمی در مراکز علمی و دانشگاهی کشور، جلب همکاری و حمایت ناشران حوزه دانشگاهی، چاپ آثار دانشجویی، تقویت بنیه علمی دانشجویان با ارائه آثار مکتوب و حمایت از دانشجویان نوقلم برای تولید اندیشه‌های جدید برگزار می‌شود.
 این جشنواره  از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موسسه فرهنگی هنری راد‌نواندیش، مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار برگزار می‌شود.
دانشجویان در این دوره، ۶۲۹ شامل ۳۶۲ اثر در حوزه علوم‌انسانی، ۱۱۵ عنوان در شاخه علوم‌‌پزشکی و دامپزشکی و ۵۹ عنوان در حوزه فنی و مهندسی به دبیر‌خانه جشنواره ارسال کردند.
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.