خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : 23:40کد مطلب: 19866

کرونا جشنواره گلاب کاشان را تعطیل کرد

رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان با بیان اینکه در سال جاری کاشان پذیرای مسافران نیست، گفت: هیچ جشنواره گلابگیری در کاشان تا…

رئیس اداره میراث فرهنگی کاشان با بیان اینکه در سال جاری کاشان پذیرای مسافران نیست، گفت: هیچ جشنواره گلابگیری در کاشان تا اطلاع بعدی برنامه‌ریزی نشده است.

 

مهران سرمدیان در گفت‌وگو با تسنیم با بیان این‌که کاشان در ایام گلابگیری سال جاری پذیرای هیچ‌گونه مسافری نیست، افزود: تمامی مراکز اقامتی، گردشگری و تفریحی کاشان تا اطلاع بعدی تعطیل است و تصمیمات اتخاذشده بنا بر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

 

سرمدیان تصریح کرد: این موضوع از طریق رسانه‌های مختلف و در فضای مجازی اعلام شده است و در این راستا تمامی مراکز اقامتی، تمامی سفره‌خانه‌ها و سایر اماکن تفریحی همچنان تا اطلاع بعدی تعطیل است.

 

وی با اظهارامیدواری از تاثیر اقدامات صورت‌گرفته برای قطع زنجیره همه‌گیری ویروس کرونا تاکید کرد: از تمامی شهروندان درخواست داریم تا از ترددهای غیرضروری خودداری کنند و نکات بهداشتی و بهداشت فردی را نیز رعایت کنند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.