خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 18:13کد مطلب: 10367

کشف ۲۰ تن چای احتکار شده توسط مأموران «کلانتری مشکات» / نه محتکر مشکاتی بود، نه محل احتکار مشکات

عنوان «مشکات» در خبر کشف ۲۰ تن چای احتکار شده بر اساس حریم حوزه استحفاظی کلانتری مشکات نوشته شده و…

عنوان «مشکات» در خبر کشف ۲۰ تن چای احتکار شده بر اساس حریم حوزه استحفاظی کلانتری مشکات نوشته شده و هیچ گونه احتکاری در حریم این شهر و توسط مردم این منطقه رخ نداده است.

 

دو روز قبل پورتال خبری کاشان در خبری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان نوشت ۲۰ تن چای احتکار شده در یک واحد صنفی در مشکات کاشان کشف شده است.

 

بر اساس اطلاعات مشکات آنلاین از منابع موثق نه احتکار کننده چایی اهل مشکات بوده و نه محل احتکار در حریم شهر مشکات بوده است.

 

نوشتن «مشکات» در عنوان این خبر با اعتراض تعداد زیادی از فعالان اجتماعی مشکات همراه بود.

 

این محموله شامل ۲۰ تن چای عطری بوده که در گونی‌ها و کارتن‌های بزرگ بسته بندی شده و در سوله‌ای در حد فاصل قم_کاشان و در نزدیکی یکی از روستاهای اطراف مشکات پنهان شده بوده است.

 

بر اساس اطلاعات مشکات آنلاین مالک این محموله اهل روستاهای اطراف مشکات هم نبوده است.

 

به گفته سرهنگ علی پور کاوه نیروی انتظامی پس از اطلاع از نگهداری و احتکار اقلام زیادی از چای ایرانی در یک انبار موضوع را به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار داده و ماموران کلانتری ۱۶ مشکات با همکاری ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مقام قضایی و با حضور نمایندگانی از اداره تعزیرات حکومتی و اداره بازرگانی طی بازرسی از محل نزدیک به ۲۰ تن چای ایرانی کشف می‌کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی کاشان گفته بلافاصله مراتب در دستور کار قرار گرفت و متهم اصلی پرونده به نام «عباس ح» ۵۰ ساله شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شده و متهم طی بازجویی‌های تخصصی در پلیس آگاهی به بزه انتصابی خود اعتراف کرده است.

 

برآورد ارزش ریالی چای احتکار شده ۱۰ میلیارد ریال است.

 

فرمانده انتظامی از شهروندان خواسته در صورت مشاهده  نگهداری کالا به صورت دپو و عمده مراتب را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ و پلیس آگاهی اعلام کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.