خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۱۸ آبان , ۱۳۹۷ساعت : 12:53کد مطلب: 11641

کلاس مربیگری والیبال بانوان در کاشان برگزار می‌شود

کلاس‌های تئوری درجه ۲ مربی‌گری والیبال ویژه بانوان، به میزبانی هیئت والیبال کاشان پنج‌شنبه۱۷ و جمعه ۱۸ آبان‌ماه در سالن…

کلاس‌های تئوری درجه ۲ مربی‌گری والیبال ویژه بانوان، به میزبانی هیئت والیبال کاشان پنج‌شنبه۱۷ و جمعه ۱۸ آبان‌ماه در سالن کنفرانس شکرریز برگزار می‌شود.

به گزارش پورتال خبری کاشان، آیین گشایش این کلاس‌، با حضور فاطمه حسیبی نایب‌رئیس هیئت والیبال، سلامیان‌زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان، شیرازی نایب‌رئیس هیئت والیبال و غنی‌راده دبیر هیات والیبال کاشان برگزار شد.

حسیبی در این آیین با اشاره به استقبال بانوان مربی والیبال از کلاس‌های تئوری درجه ۲ مربی‌گری اظهار داشت: بعد از پنج سال فعالیت در حوزه ورزش بانوان، سطح دانش مربیان ارتقا پیدا کرده است.

وی افزود: مربیان این دوره تماما تا چند سال پیش به‌عنوان بازیکن مشغول فعالیت بودند و الان به جرگه مربیان پیوسته‌اند.

سلامیان‌زاده رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان نیز با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این کلاس‌ها خاطرنشان کرد: ورزش والیبال در گذشته جزء ۴ رشته ورزشی شهرستان بود که با تلاش‌های بی‌وقفه مسئولین هیئت والیبال کاشان، به ورزش نخست و قهرمانی شهرستان تبدیل شده است.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان در سال ۹۵ بیش از ۸ هزار ورزش‌کار را سامان‌دهی کرد و این رقم با تلاش‌ هیات‌های ورزشی شهرستان، در سال ۹۶ به بیش از ۱۶ هزار ورزش‌کار در رشته های مختلف ورزشی رسید که امیدواریم این روند ادامه‌دار باشد.

در کلاس‌های مربی‌گری درجه ۲ والیبال، خانم‌ها شومالی، عرشی، محلوجی، ارجمندی‌نژاد، فتح‌تبار، اکرمیان، قدیریان، کوهستانی‌اکبری، قانع، وکیل، مهدوی، شمشادی، شعبانی، شورابیان، سربلوک، رضایی، صالحی، رزاقی، غفوری، فداییان، داورپناه، رعیت، قلی‌زاده و فاطمی‌فر از نطنز، مشکات و آران‌و‌بیدگل شرکت دارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.