خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : 15:40کد مطلب: 9847

هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم

رتبه هفدهم گروه علوم انسانی کنکور سراسری ۹۷ با بیان این‌که برای موفقیت در آزمون سراسری در کلاس‌های کنکور شرکت…

رتبه هفدهم گروه علوم انسانی کنکور سراسری ۹۷ با بیان این‌که برای موفقیت در آزمون سراسری در کلاس‌های کنکور شرکت نکردم گفت: تنها با توکل به خداوند و راهنمایی معلمان خود و تلاش و حمایت خانواده به این موفقیت دست یافتم.

مهدی صفری‌نصرآبادی در گفت‌و‌گو با تسنیم، با بیان این این‌که روزانه ۶ الی ۸ ساعت برای مطالعه وقت می‌گذاشتم، اظهار داشت: با توجه به سطح علمی مدرسه نیازی به کلاس‌ کنکور نداشتم.

وی با اشاره به پیش‌بینی رتبه تک‌رقمی برای خود اظهارداشت: با توجه به تست‌هایی که در آزمون‌های آزمایشی می‌زدم رتبه بهتری برای خود پیش‌بینی می‌کردم ولی ظاهرا امسال آزمون، سخت‌تر از سال‌های قبل بود.

وی با تشکر از زحمات والدین ، معلمان و مدیر مدرسه خود افزود: در شبکه‌های اجتماعی عضو نیستم و تنها برای برنامه‌ریزی گاهی با کامپیوتر کار می‌کردم.

وی در مورد انتخاب رشته در دانشگاه ابراز داشت: در انتخاب رشته به احتمال زیاد، رشته روانشناسی در دانشگاه تهران را انتخاب خواهم کرد و در این رشته ادامه تحصیل می‌دهم.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.