خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۳۰ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : 23:36کد مطلب: 19863

کماکان تجمع در آرامستان‌های کاشان ممنوع است

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشانبا اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا منطقه کاشان در ۲۷ فروردین ۹۹ تاکید کرد: از برگزاری تجمع…

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشانبا اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا منطقه کاشان در ۲۷ فروردین ۹۹ تاکید کرد: از برگزاری تجمع و مراسم‌ در آرامستان‌هاى کاشان جلوگیری می‌شود.

 

غلامعلى ساران با بیان اینکه دفن اموات کرونایى در آرامستان‌های کاشان ادامه دارد، بیان کرد: خانواده‌های اموات به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا، باید بر عدم تجمع و برگزاری هرگونه مراسم تشییع و تدفین در محوطه آرامستان توجه لازم را داشته باشند.

 

ساران با تاکید بر این‌که حضور گروه‌های سنی پرخطر مانند خردسالان و کهن‌سالان در محوطه آرامستان‌ها سلامتی آن‌ها را به خطر می‌اندازد به خانواده‌های فوتى توصیه‌کرد از همراه‌آوردن این گروه‌های سنی به مراسم تشییع و تدفین خودداری کنند.

 

وی از عدم تصمیم براى ممنوعیت تردد افراد در آرامستان‌ها در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: در آینده نزدیک و با تصمیم‌گیرى در ستاد مقابله با کرونا شهرستان، اخبار مربوط به برنامه مناجات و آیین شب قدر در جوار گلزار مطهر شهداء دارالسلام را به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.

 

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کاشان ضمن قدردانى از همکارى شهروندان، اظهار امیدواری کرد که همشهریان در اجرای تصمیم ممنوعیت تردد در آرامستان در این ایام مانند گذشته نیز همین همکاری را با مجموعه خدمتگزاران خودشان در سازمان داشته باشند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.