خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۰۰:۳۹کد مطلب: 19033

کمک اینستاگرام به کاربران برای آنفالو کردن

اینستاگرام روز گذشته از طریق گزارشی قابلیت جدیدی را معرفی کرد، که به کاربران کمک زیادی می‌کند از تعدادی دنبال‌کنندگان خود…

اینستاگرام روز گذشته از طریق گزارشی قابلیت جدیدی را معرفی کرد، که به کاربران کمک زیادی می‌کند از تعدادی دنبال‌کنندگان خود بکاهند تا باعث خلوت‌شدن فید کاربران شود.

به وسیله این قابلیت، کاربرانی که پست‌ها و استوری‌های آن‌ها بیشترین حضور را در اکانت ما دارند، و همچنین فهرست اکانت‌هایی که تعامل چندانی با ما ندارند، را می‌توانیم مشاهده کرده و بهتر مدیریت کنیم و کاربرانی که تعامل چندانی ندارند را آنفالو کنیم.

سخن‌گوی اینستاگرام درباره این قابلت جدید می‌گوید: «ما می‌خواهیم کاری کنیم که مدیریت اکانت‌هایی که در اینستاگرام فالو کردید (دنبال می‌کنید) به کار راحت‌تری تبدیل کنیم تا ارتباط علایق فعلی شما نسبت به دوستانتان و بلعکس را مشاهده بفرمایید. بنابراین اگر فکر می‌کنید تعداد اکانت‌هایی که دنبال می‌کنید رقم آن بیش از اندازه افزایش پیدا کرده است، این قابلیت برای شماست چراکه کمک می‌کند بسیار راحت‌تر از گذشته اکانت‌هایی که ارتباط چندانی با آن‌ها ندارید را پیدا و آنفالو کنید.

منبع: کاشان فردا

برچسب‌ها:
اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.