خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۰ آبان , ۱۳۹۷ساعت : 09:00کد مطلب: 11673

کمک ۵۰ میلیون تومانی ۲ خیر به صندوق قرض‌الحسنه فاطمه‌الزهرا

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویی فاطمه‌الزهرا(س) دانشگاه کاشان، از کمک ۵۰ میلیون تومانی دکتر علی‌محمد ساتر و خانم زهرا کتابچی به این صندوق خبر داد….

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه دانشجویی فاطمه‌الزهرا(س) دانشگاه کاشان، از کمک ۵۰ میلیون تومانی دکتر علی‌محمد ساتر و خانم زهرا کتابچی به این صندوق خبر داد.

جواد نخی افزود: صندوق قرض‌الحسنه دانشجویی فاطمه‌الزهرا (س) دانشگاه کاشان، به نیت یادبود زنده‌یاد دکتر مهین‌دخت موتمن به‌همت خانواده آن مرحومه و جمعی از خیرین در سال ۸۹ در دانشگاه کاشان راه‌اندازی شده است.

وی ترویج و تحکیم شعائر اسلامی، کمک به تحقق عدالت اجتماعی، ارتقاء سطح فرهنگ و تحکیم مبانی دین و اخلاق و تأمین بخشی از نیازهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دانشجویان را از اهداف این صندوق عنوان کرد و افزود: تاکنون حدود ۲ میلیارد تومان تسهیلات به ۵ هزار و ۳۰۰ دانشجو در قالب وام‌های قرض‌الحسنه، شاهد، خاص علمی، وام مؤتمن، وام لپ‌تاپ، وام ازدواج و وام شرافتی پرداخت شده است.

به همت این خانواده خیّر، فاز ۲ دانشکده مهندسی با زیربنای ۵ هزار و ۶۰۰ مترمربع در سه طبقه هشتم اسفند ۹۶ در دانشگاه کاشان به بهره‌برداری رسید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.