خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۸ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۲۲:۱۳کد مطلب: 19731

مدیرعامل موسسه خیریه ولی عصر کاشان در گفت‌وگو با مشکات آنلاین مطرح کرد:

کمک ۴۲۰ میلیونی خیرین کاشانی به ستاد مردمی مبارزه با کرونا

ستاد مردمی مبارزه با کرونا تا کنون ۲۷۰۰ بسته بهداشتی شامل مایع دستشویی ، وایتکس، صابون دستمال کاغذی،  ماسک، ژل و دستکش در مناطق محروم و حاشیه شهر و نیروهای خدماتی شهرداری توزیع کرده است.

خیرین کاشانی تاکنون ۴۲۰ میلیون تومان به ستاد مردمی مبارزه با کرونا کمک کرده‌اند.

ستاد مردمی مبارزه با کرونا از بیست اسفند فعالیت خود را زیر نظر موسسه خیریه ولی عصر کاشان آغاز کرده است.

ماشاء الله بخردی مدیرعامل صندوق خیریه ولی عصر عج کاشان در گفت‌وگو با گفت: ستاد مردمی مبارزه با کرونا تا کنون ۲۷۰۰ بسته بهداشتی شامل مایع دستشویی ، وایتکس، صابون دستمال کاغذی،  ماسک، ژل و دستکش در مناطق محروم و حاشیه شهر و نیروهای خدماتی شهرداری توزیع کرده است.

وی گفت:  تاکنون با کمکهای خیرین و مردم توانسته ایم ایستگاه بهداشتی راه اندازی کنیم که در آن روزنامه  ۵۰۰ بطری آبمیوه تهیه و در بین پرسنل بیمارستان بهشتی توزیع می شود.

بخردی افزود: مبلغ پنجاه میلیون تومان وام طویل المدت به افرادی که در اثر شرایط موجود گرفتار بیکاری و یا رکود در کسب و کار شده اند، پرداخت شده است.

مدیرعامل موسسه خیریه ولی عصر عج از تهیه و توزیع  ۱۰۰ سبد غذایی به همراه بسته های بهداشتی بین کارگران روزمزد و نوعاً غیر بومی شهرستان خبر داد.

وی درباره برنامه های آینده  ستاد مردمی مبارزه با کرونا گفت در نظر داریم  تهیه و توزیع  ۱۵۰۰ بسته بهداشتی را استمرار ببخشیم و برنامه ریزی‌هایی برای تکریم معنوی و سمبلیک از کادر درمانی بیمارستان و تهیه و توزیع سبدهای غذایی انجام داده ایم.

موسسه خیریه ولی عصر عج از سال ۱۳۷۰ شمسی با حمایت و سرپرستی آیت الله خراسانی تاسیس و به صورت مستمر در طول سال‌های فعالیت خود با تحت پوشش قرار دادن ۶۰۰ خانوار و تاسیس ۴ مدرسه با پذیرش ۵۱۰ دانش آموز ویژه دانش آموزان مستعد تا کنون منشاء اثرات مثبت در منطقه کاشان بوده و هست.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

یک پاسخ به “کمک ۴۲۰ میلیونی خیرین کاشانی به ستاد مردمی مبارزه با کرونا”

  1. ناشناس گفت:

    اینقدر این کمکهاشونو گفتن که همه آب میوه و …. ها کوفتمون شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.