خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۱ مرداد , ۱۳۹۷ساعت : ۱۳:۲۲کد مطلب: 9753

کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود

رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در این دانشگاه خبر داد. مریم اخباری افزود:…

رئیس پژوهشکده اسانس‌های طبیعی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین‌المللی گل محمدی در این دانشگاه خبر داد.

مریم اخباری افزود: این کنفرانس با عنوان «۲۰۱۸ Rosa damacsena» از ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در پژوهشکده اسانس‌های طبیعی قمصر برگزار خواهد شد و دکتر محمدباقر رضایی و دکتر سعید معصوم، به ترتیب رئیس و دبیر علمی آن خواهند بود.

وی با بیان این‌که محورهای کنفرانس شامل کلیه حوزه‌های علمی و فنی مرتبط با گل محمدی، شامل کشت، صنعت، فن‌آوری و محصولات آن است اظهار داشت: این رویداد می‌تواند نقطه عطفی در ارتقاء جایگاه گل محمدی ایران به عنوان یک سرمایه ملی و بومی، در کشور و دنیا باشد.

به گفته دبیر اجرایی کنفرانس،کارگاههای آموزشی در زمینه موضوع کنفرانس نیز توسط اساتیدی از انگلیس، ترکیه و ایران، به طور همزمان برگزار خواهد شد.

اخباری خاطرنشان کرد: پژوهش‌گران می‌توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با ۸ مهر ۱۳۹۷ به دبیرخانه این کنفرانس به نشانی: https://icrd.kashan.ac.ir ارسال نمایند.

این کنفرانس با همکاری دانشگاه کاشان، موسسه مطالعات پیشرفته سعیدی، و اتحادیه انجمن‌های گیاهان دارویی ایران برگزار می‌شود.
کنفرانس بین‌المللی گل محمدی دانشگاه کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.