خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۴ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 23:29کد مطلب: 11033

گام بلند پورتال شهرداری کاشان به سمت دولت الکترونیک

پایگاه اینترنتی رسمی شهرداری کاشان با پوسته و سروشکلی زیبا، گام بلندی به سمت تحقق دولت الکترونیک در بزرگ‌ترین نهاد…

پایگاه اینترنتی رسمی شهرداری کاشان با پوسته و سروشکلی زیبا، گام بلندی به سمت تحقق دولت الکترونیک در بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی شهر برداشته‌است.

در پوسته و نمای جدید سایت رسمی شهردای کاشان به آدرس kashan.ir دیگر از شلوغی و به‌هم‌ریختگی صفحه نخست قبلی خبری نیست، و با لودشدن صفحه، تصویر بزرگ و زیبایی از یکی از آثار فاخر باستانی کاشان در اسلایدر سایت نمایان می‌شود، و بخش‌های مختلف این پورتال در بالای این تصویر ‌فهرست‌بندی شده‌است.

در این فهرست به ترتیب؛‌ صفحه اصلی، شهر کاشان، شهرداری کاشان، معاونت‌ها و مناطق، سازمان‌ها، اخبار و بخش ویژه بودجه سالانه قرار دارد که در هر بخش نیز زیرمجموعه‌هایی تعریف‌شده که با کلیک بر هر بخش، فهرست کشویی زیرمجموعه‌ها باز و قابل دسترسی است.

با اسکرول‌کردن به سمت پایین تصویر اسلایدر، دیگر بخش‌های شهرداری کاشان نمایان می‌شود، که برخی هنوز فعال نشده است.

پایگاه اینترنتی شهردادی کاشان البته تا رسیدن به ایده‌آل‌های «دولت الکترونیک» زمان دارد، اما این گام نخست را باید به فال نیک گرفت و به مرکز تولیدات و پژوهش‌های رسانه‌ای شهرداری کاشان تبریک گفت.

امیدواریم همان‌گونه که پوسته و نمای ظاهری سایت زیبا و حرفه‌ای طراحی شده‌است، سخت‌افزارها و سرورهای مناسب و قوی هم برای اجرا و تحقق ساختارمند و شفاف دولت الکترونیک برای آن ایجاد شده باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.