خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 00:18کد مطلب: 13490

گام محکم تیم بانوان باریج اسانس در روز اول مسابقات قهرمانی باشگاه های بانوان کشور/ دختر مشکاتی، بازیکن برتر میدان شد

تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان در نخستین بازی خود در لیگ دسته اول والیبال بانوان کشور با نتیجه سه بر…

تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان در نخستین بازی خود در لیگ دسته اول والیبال بانوان کشور با نتیجه سه بر یک تیم نفت آبادان را شکست داد.

در پایان این مسابقه، «سحر خرمی» بازیکن مشکاتی باریج اسانس به عنوان بازیکن برتر و «سمیه شیرازی»  به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شدند.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های بانوان کشور، از ۵ بهمن‌ماه‌جاری در استان یزد آغاز شده است.

تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان در اولین بازی خود در مسابقات دسته اول والیبال بانوان کشور با نتیجه سه بر یک تیم نفت آبادان را شکست دهد.

در این دوره از مسابقات، تیم والیبال  بانوان باریج اسانس کاشان، با تیم‌های متفکرین ورامین، مهاباد، پاسارگاد، مرکز جراحی یزد و نفت آبادان هم گروه است.

 

باریج اسانس در روز نخست مسابقات، تیم نفت آبادان را در ست اول ۲۵ بر ۱۷ شکست داد. ست دوم را در یک جدال نفس‌گیر با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به نماینده آبادان واگذار کرد، اما در ست‌های سوم و چهارم حریف را ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۲۱ پشت سر گذاشت تا در مجموع با نتیجه سه بر یک پیروز این میدان باشد.

 

در ترکیب تیم بانوان باریج اسانس، ریحانه داورپناه، فاطمه احمدی، زویا خالقی، زهرا کریمیان، سمیه شیرازی، سوگند سلیم، فاطمه ابراهیمی، افروز اکبری، سحر خرمی، مهدیه رحیمی، فاطمه زیدآبادی، شبنم نوروز، فاطمه طاهری و صبا ایلخانی به مربی‌گری خانم خمسه و کمک‌مربی خانم ترکی و خانم محلوجی به عنوان بدن‌ساز حضور دارند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.