خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : ۱۶:۳۷کد مطلب: 10590

گشایش دفتر کنسولی دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه کاشان

دفتر کنسولی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه کاشان، با حضور مسئول امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی استان، رئیس دانشگاه و جمعی…

دفتر کنسولی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه کاشان، با حضور مسئول امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی استان، رئیس دانشگاه و جمعی از استادان طی مراسمی در دانشگاه کاشان گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کاشان، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کاشان گفت: دفتر امور کنسولی برای رفاه حال دانشجویان غیرایرانی مشغول به تحصیل در کاشان ایجاد شده تا این دانشجویان بتوانند به آسانی مشکلات و مسائل اقامتی خود را پیگیری کنند.

«قنبرعلی شیخ‌زاده» اظهار داشت: با گشایش این دفتر کلیه خدمات کنسولی از جمله صدور گذرنامه و روادید تحصیلی، صدور اقامت، تمدید اقامت، مهاجرت، تمدید اعتبار گذرنامه و صدور ویزای تحصیلی در این دفتر پیگیری می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه کاشان تعداد دانشجویان خارجی این دانشگاه را حدود ۵۰۰ دانشجو بیان کرد و افزود: یکی از برنامه های اصلی دانشگاه جذب دانشجویان خارجی است و سعی می‌شود تا در برنامه سند چشم‌انداز دانشگاه این تعداد به یک هزار دانشجو برسد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.