خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۸ساعت : ۲۱:۱۰کد مطلب: 19048

با حضور دادستان و رئیس دادگستری کاشان؛

گشایش کتابخانه سهراب سپهری در دادسرای کاشان

کتاب‌خانه سهراب سپهری شنبه ۱۹ بهمن در آیینی در دادسرای کاشان گشایش یافت. به گزارش کاشان نیوز؛ دادستان کاشان هدف از گشایش…

کتاب‌خانه سهراب سپهری شنبه ۱۹ بهمن در آیینی در دادسرای کاشان گشایش یافت.

به گزارش کاشان نیوز؛ دادستان کاشان هدف از گشایش این کتابخانه را گسترش فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی عنوان کرد و اذعان داشت؛ یقینا کتاب و کتابخوانی ارتباط مستقمی با کاهش جرم خواهد داشت. به همین منظور دادسرای عمومی و انقلاب کاشان، اقدام به تاسیس واحد کتابخانه در محیط اداری خویش نموده تا با اختصاص فضایی آرام، ضمن تلطیف فضای اداری برای همکاران و ترغیب آنان به سمت کتابخوانی، امکان استفاده حداکثری جهت مطالعه برای مراجعین محترم در مدت زمان انتظار آنان در محیط اداره را نیز فراهم سازد.

روح‌الله دهقان کمک و همکاری خیرین را در اهدای کتاب یادآور شد و افزود: طرح پیشنهاد مطالعه برای محکومین زندان و کاهش و تعلیق دوران محکومیت آنها با استفاده از احکام جایگزین حبس نظیر مطالعه کتاب‌های معرفی شده در دستور کار دادستانی و شعبه ناظر زندان قرار دارد.

وی هدف از برپایی نمایشگاه عکس از آثار تاریخی و گردشگری کاشان در راهرو های دادسرا و سالن جلسات را کاهش استرس، اضطراب و ایجاد محیط آرام عنوان کرد.

به گفته یکی از کارکنان دادگستری کاشان؛ بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب در زمینه‌های ادبیات (رمان، داستان، شعر)، حقوق، تاریخ، فلسفه، جغرافیا، و غیره در این کتابخانه وجود دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.