خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۶ساعت : ۱۷:۵۵کد مطلب: 6979

گلایه از موازی‌کاری غیر دولتی‌ها با فرمانداری کاشان/ نشست مقامات ارشد استانداری با اصلاح‌طلبان کاشان ادامه میابد

نمایندگان شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان به منظور پیگیری مباحث مربوط به توسعه و پیشرفت شهرستان و طرح و پیگیری…

نمایندگان شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان به منظور پیگیری مباحث مربوط به توسعه و پیشرفت شهرستان و طرح و پیگیری موضوعات مربوط به حل برخی مشکلات و ناهماهنگی ها، صبح روز جمعه در نشستی در استانداری اصفهان با برخی مقامات و مسئولان استانداری دیدار کردند.

در این دیدار که «علی مقدس زاده» معاون فنی و عمرانی استانداری، «علی شفیعی پور» مشاور عالی استاندار، «حسین نجار» مشاور استاندار در امور تشکل‌های فرهنگی و سیاسی، آقایی مشاور و مسئول دفتر استاندار حضور داشتند.

 

در این دیدار پاره ای از مشکلات اجرایی و اداری شهرستان به ویژه بروز ناهماهنگی‌ در مرکز استان با شهرستان، مشکلات حوزه های راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و گردشگری، آموزشی و پژوهشی، کشاورزی و محیط زیست، صنایع، فرهنگی و همچنین بحران آب مطرح و مورد بررسی و تحلیل حاضران قرار گرفت.

تقویت بدنه کارشناسی و مدیریتی ادارات شهرستان به لحاظ کمّی و کیفی، استفاده از پتانسیل بالای جوانان و زنان و توجه ویژه به مناطق، شهرها و روستاهای کاشان از دیگر مباحث این جلسه بود.

در این دیدار ضمن اشاره به مشکل تشکیل برخی مجموعه‌ها و دفاتر غیر دولتی موازی با مجموعه فرمانداری کاشان، به عنوان نماینده عالی دولت) و ارائه مستندات و ذکر مصادیق آن، از مسئولان ارشد استان درخواست رسیدگی جدی و پیگیری این دخالتهای غیر قانونی به عمل آمد.

قرار بود این نشست که با دعوت و هماهنگی دفتر استاندار تشکیل شده بود، با حضور مهرعلیزاده استاندار اصفهان تشکیل شود که استاندار به دلیل بروز مشکلات امنیتی و تجمع کشاورزان شرق اصفهان در خصوص بحران آب کشاورزی و تشکیل اضطراری جلسات مسئولان استانی جهت بررسی و رفع این مشکل،  امکان حضور در این نشست را نیافتند. در اولین فرصت ممکن جلسه‌ای بدین منظور تشکیل می‌شد.

در این دیدار مقرر شد جلسات اصلاح طلبان کاشان با مقامات ارشد استانداری به منظور پیگیری درخواست‌ها و موارد مطروحه به ویژه تفویض برخی اختیارات مدیران استانی به مدیران شهرستان، ادامه یابد.

 

[QR size=”200×200″ link=”yes”]گلایه از موازی‌کاری غیر دولتی‌ها با فرمانداری کاشان[/QR]

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.