خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۵ساعت : ۱۹:۵۵کد مطلب: 1017

گلایه مسئول برگزاری اعتکاف از خانواده اعتکاف کنندگان

مسئول برگزاری اعتکاف خواستار مراجعه نکردن خانواده های اعتکاف کنندگان به محل برگزاری این مراسم شد.   حبیب الله رفیعی،…

مسئول برگزاری اعتکاف خواستار مراجعه نکردن خانواده های اعتکاف کنندگان به محل برگزاری این مراسم شد.

 

حبیب الله رفیعی، مسئول برگزاری مراسم اعتکاف  در گفتگو با مشکات آنلاین مراجعه خانواده ها و فرستادن مواد خوراکی برای اعتکاف کنندگان را دو مشکل اساسی اعتکاف مشکات دانست.

 

او گفت که سالهای گذشته هم با این مشکل روبرو بوده است.

 

پیش از ثبت نام داوطلبان شرکت در این مراسم، از آنها خواسته شده بود قوانین مراسم را رعایت کنند. به همراه نیاوردن موادخوراکی و گوشی تلفن همراه از جمله این قوانین بود.

 

مسئول کانون فرهنگی- هنری امام علی  گفت  همه شرکت کنندگان در مراسم از توان مالی مشابهی برخوردار نیستند و از نظر اخلاقی درست نیست که چند نفر با خوراکی های متنوع پذیرایی شوند و بقیه نظاره گر آنها باشند.

 

رفیعی مراجعه مکرر خانواده ها و آوردن خوراکی را باعث ایجاد بی نظمی در برگزاری مراسم و خارج شدن اعتکاف کنندگان از حال و هوای معنوی دانست و از خانواده ها خواست با رعایت مقررات، به بهتر برگزار شدن مراسم اعتکاف کمک کنند.

 

امسال ۱۷۱ نفر در مراسمهای اعتکاف مشکات شرکت کرده اند. از این تعداد ۱۲ مرد و ۷۸ زن در مسجدالمهدی مشکان، ۱۶ مرد در مسجد امام علی و ۶۵ زن در مسجد رسول اکرم محمودآباد معتکف شده اند.

 

هرسال کانون امام علی در مشکان و کانون الزاهرا در محمودآباد مراسم اعتکاف را برگزار می کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.