خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : ۱۴:۳۳کد مطلب: 7686

یکسال بیشتر نیست، یک‌ماهش هم گذشت

«محمود مهدی‌زاده» مدیر آموزشگاه گرافیک «اکنون»، با انشتار چند پست در کانال تلگرامی کاشان، به فراخوان طراحی نشان برای برنامه…

«محمود مهدی‌زاده» مدیر آموزشگاه گرافیک «اکنون»، با انشتار چند پست در کانال تلگرامی کاشان، به فراخوان طراحی نشان برای برنامه پایتختی کتاب کاشان واکنش نشان داد و با اشاره به کوتاه و موقتی‌بودن این عنوان نمادین، آن‌را تلویحا «آفتابه خرج لحیم کردن» برسمرد.

وی نوشته: «کلا یک ساله پایتختی کتاب، یک ماهش هم گذشت [دیگه آرم] نمی‌خاد. آرم تکراری شهرداری رو بزارید رو یه کتاب بکید این لوگو! مردم قبول می‌کنند»

وی در ادامه به فرایند اشتباه فراخوان و مسابقه اشاره کرده و نوشته: «مسابقه هم که بزارید، مونتاژیست‌های فتوشاپیست، آخرش بام خانه بروجردی‌ها رو با یه کتاب یه‌جوری به هم می‌پنگونند به خوردتون می‌دهند.»

گرافیست جوان کاشانی با انتشار نخستین عکس از خانه بروجردی‌ها که توسط «دکتر محمدحسن حلیمی» گرفته شده و روی جلد کتاب «شهر اسلامی» چاپ شده، گفت: از بسته‌بندی کلوچه و ذغال گرفته تا همایش علمی و هنری این پشت‌بوم بروجردی‌ها هست»

وی در پایان نوشته خود یادآور شده که تبلیغ نماد شهر خوب است، اما این‌گونه بدون نظارت و همراه با شلختگی نه.

کتاب «شهر اسلامی» اثر «نجم‌الدین بیات» در سال ۱۳۶۹ با ترجمه دکتر حلیمی و اسلامبولی توسط انتشارات وزارت ارشاد چاپ شد.
عکس بام خانه بروجردی‌ها روی جلد این کتاب اثر خود آقای حلیمی هست که در سال ۱۳۴۸ گرفته شده.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.