خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۳:۱۴کد مطلب: 19476

یک کشته بر اثر تصادف منجر به آتش سوزی در کاشان

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی تصادف دوتریلر در بزرگ راه کاشان قم-حوالی…

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:در پی تصادف دوتریلر در بزرگ راه کاشان قم-حوالی شهر مشکات و آتش سوزی پس از آن متاسفانه راننده یکی از خودروها در آتش سوخت.

 

روح الله فدائی افزود: این حادثه ساعت ۱۳:۲۵ ۵شنبه (۲۱اسفند) رخ داد و تیمهای عملیاتی امدادنجات و اطفاء حریق سازمان، جهت خروج راننده مصدوم و محبوس و مهار آتش به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی آتش نشانی بیان کرد: قرائن موجود در صحنه نشان می دهد که یکی از ۲ تریلر در حال رفتن به سمت راست بزرگ راه و توقف بوده که تریلر دیگر از عقب با آن برخورد کرده و منجر به آتش گرفتن خودرو می شود و متاسفانه راننده در اتاق تریلر گرفتار و در اثراثر سوختگی جان خود را از دست می دهد

 

روابط عمومی سازمان گفت آتش نشانان گفت که در این عملیات، ایستگاههای ۳و۴ سازمان باتوجه به نوع حادثه در محل حضور داشتند و همراه با اکیپ آتش نشانی شهر مشکات و تیم امدادی هلال احمر عملیات های مربوطه را انجام دادند.

 

وی از هموطنان خواست :تا در مواقع بروز سوانح رانندگی مسیر را برای آنها باز نگه داشته و از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده ومامورین امداد ونجات سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی رادرانجام وظایف خود یاری نمایند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.