خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۷ساعت : 02:14کد مطلب: 12241

۱۴ سازه تبلیغاتی مدرن در سطح شهر نصب شد

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان از نصب ۱۴ سازه تبلیغاتی مدرن در سطح شهر خبر داد. به گزارش شهرداری کاشان، «محمدعلی پیراسته» با بیان…

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری کاشان از نصب ۱۴ سازه تبلیغاتی مدرن در سطح شهر خبر داد.

به گزارش شهرداری کاشان، «محمدعلی پیراسته» با بیان این‌که نقش اصلی تابلوهای تبلیغاتی معرفی کالا و خدمات است، گفت: این تابلوها می‌تواند موجب افزایش پویایی و سرزندگی فضاهای شهری شود.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اقدام به نصب و راه‌اندازی سازه های «اسکرول‌لایت‌باکس» شده، که در نقاط مختلف شهر و بر اساس ظرفیت‌های شهری و اقتصادی جانمایی شده است.

مدیر عامل سازمان زیباسازی ادامه داد: این سازه‌ها در چند سال اخیر با جلب توجه مخاطبین به جهت متحرک‌بودن تبلیغات درون خود از لحاظ اقتصادی نیز به حمایت از صاحبان رسانه‌های تبلیغاتی شتافته و امکان نمایش  چند پوستر تبلیغاتی را در یک فضای محدود فراهم می‌کند.

این تابلوهای تبلیغاتی جعبه‌های نورانی با بدنه بسیار محکم و شفاف است که موتور هوشمند درونش، تبلیغات از قبل طراحی و زمان‌بندی‌شده را در بازه‌های زمانی خاص نمایش می‌دهد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.