خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۱۶ فروردین , ۱۳۹۷ساعت : ۲۳:۱۸کد مطلب: 7622

۱۵ سورتی پرواز توسط بالگرد، پاراگلایدر و پهپاد برای جست‌وجو

مدیر عامل جمعیت هلال‌ احمر استان اصفهان گفت: نجات‌گران جمعیت هلال احمر برای یافتن سومین گمشده کویر مرنجاب عملیات جست‌وجو…

مدیر عامل جمعیت هلال‌ احمر استان اصفهان گفت: نجات‌گران جمعیت هلال احمر برای یافتن سومین گمشده کویر مرنجاب عملیات جست‌وجو را با بالگرد، پاراگلایدر و پهپاد ادامه می‌دهند.

مومنی افزود: علاوه بر بسیج تمام امکانات هوایی و زمینی و همچنین استفاده از افراد بومی که به کویر شناخت کافی دارند، طی این مدت، عملیات جست‌وجو به استعداد ۱۸۱ نجاتگر در قالب ۴۰ تیم امدادونجات، ۴۰ دستگاه خودروی کمک‌دار، ۲۱ دستگاه موتور سیکلت در حال پیگیری است.

به گفته وی: تاکنون ۳ سورتی پرواز توسط بالگرد این جمعیت و ۱۰ سورتی پرواز با پاراگلایدر و ۲ سورتی پرواز با پهپاد جهت پیدا کردن گردشگر مفقودی انجام شده است.

سه گردش‌گر یک‌شنبه ۱۲ فروردین بدون راهنما وارد کویر شده و پس از عبور از رمل‌ها وارد مکانی باتلاقی شده‌اند، تاکنون دو نفر از سه گمشده پیدا شده و در سلامت کامل به‌سر می‌برند و عملیات برای جستجوی گردشگر سوم ادامه دارد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.