خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۲۸ آبان , ۱۳۹۷ساعت : 00:42کد مطلب: 11805

۲ عنوان نخست طی یک‌سال برای خبرنگار کاشانی

«حرمت‌سادات متولی» خبرنگار خبرگزاری رضوی، باشگاه خبرنگاران جوان و پورتال خبری کاشان، طی سال‌جاری ۲ بار موفق به کسب رتبه…

«حرمت‌سادات متولی» خبرنگار خبرگزاری رضوی، باشگاه خبرنگاران جوان و پورتال خبری کاشان، طی سال‌جاری ۲ بار موفق به کسب رتبه نخست جشنواره خبرنگاران برتر رضوی شد.

به گزارش پورتال خبری کاشان، به نقل از خبرگزاری رضوی؛ در جشنواره این دوره؛ آثار خبرنگاران سراسر کشور داوری شد و هیئت داوران؛ ۵ برگزیده را به عنوان نفرات برتر معرفی کرد که یکی از آن‌ها «حرمت‌سادات متولی» بود.

ملاک انتخاب نفرات برتر، تعداد و کیفیت مطالب ارسالی بود.

به نفرات اول تا پنجم این جشنواره به‌ترتیب هر کدام یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، یک میلیون، ۷۵۰ هزار، ۵۰۰ هزار و ۲۵۰ هزار تومان نقدی اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره، می‌‌توانند با ثبت‌نام در سامانه جشنواره و ارائه مدارک مورد نیاز، کد شرکت در جشنواره را برای سال ۱۳۹۷ دریافت و در طی سال، آثار خود را ارسال نمایند.

این جشنواره در هر ماه ۵ برگزیده و در طول سال ۶۰ برگزیده خواهدداشت که جوایز نفیسی نیز به آن‌ها اهدا می‌شود و در پایان سال باشگاه خبرنگاران رضوی تاسیس خواهد شد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.