خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۸ساعت : ۲۰:۵۶کد مطلب: 19197

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان در نشست خبری؛

۳۶ بیمار مشکوک به ویروس کرونا در منطقه کاشان شناسایی شده اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، بهداشت و درمان کاشان گفت: ۳۶  بیمار مشکوک به ویروس کرونا در منطقه کاشان شناسایی و بستری…

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، بهداشت و درمان کاشان گفت: ۳۶  بیمار مشکوک به ویروس کرونا در منطقه کاشان شناسایی و بستری شده اند.

به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، سید علیرضا مروجی در نشست کارگروه رسانه و آموزش مدیریت بحران کاشان، اظهار کرد: ۲۹ مورد مربوط به کاشان و ۷ مورد مربوط به آران و بیدگل هستند که این ۳۶نفر در بازه سنی ۲۷ سال تا بالای ۸۰ سال قرار دارند.

 

وی یادآور شد: ۷ نفر از بیماران مشکوک به ویروس کرونا در کاشان و ۲ نفر در آران‌وبیدگل به دستگاه ونتیلاتور (برای تنفس) وصل هستند و احتمال بهبودی آنها وجود دارد.

 

مروجی تصریح  کرد: یک از بیمارانی که به دستگاه تنفسی بود و بالای ۸۰ سال سن و دارای بیماری فشار خون بود صبح امروز در آران و بیدگل درگذشت که هنوز دلیل فوت وی مشخص نیست.

 

وی  با بیان در صورتی که جواب آزمایش این افراد کرونا تشخیص داده شود از طریق وزارت بهداشت اطلاع رسانی می‌شود، تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل های وزرات جهانی بهداشت تنها یک مرکز در هر کشور برای تشخیص آزمایش ها رسمیت دارد که این کار در ایران در تهران انجام می شود.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: بیمارانی که مشکوک به ویروس کرونا هستند به این دلیل بستری شده اند که دارای علائم تب، سرفه، مشکلات تنفسی هستند که احتمال دارد بیماری آنها آنفلونزا تشخیص داده شود و تنها برای اطمینان از پیشگیری ویروس کرونا بستری شده اند.

 

مروجی خاطرنشان کرد: ما اعتقاد به شفافیت درباره اطلاع رسانی به بیماری ویروس کرونا داریم تا بتوانیم با همکاری و مدیریت رسانه ها با اطمینان و قاطعیت این بیماری را مهار کنیم .

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.