خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۲۶ بهمن , ۱۳۹۷ساعت : 23:07کد مطلب: 13775

۶۰ تن گوشت مرغ با نرخ دولتی به بازار کاشان تزریق شد

مدیرعامل تعاونی مرغداران کاشان از تزریق ۶۰ تن گوشت مرغ با نرخ مصوب دولتی به بازار کاشان خبر داد. علیرضا…

مدیرعامل تعاونی مرغداران کاشان از تزریق ۶۰ تن گوشت مرغ با نرخ مصوب دولتی به بازار کاشان خبر داد.

علیرضا جمشیدی به تسنیم گفت: به دنبال افزایش قیمت گوشت مرغ و دام، برای تعدیل قیمت‌ها و تنظیم بازار گوشت، بیش از ۶۰ تن مرغ از هفته جاری با نرخ مصوب دولتی به بازار تزریق و در کاشان توزیع می‌شود‌.

مدیر عامل تعاون مرغداران کاشان تاکید کرد: توزیع مرغ و گوشت قرمز با نرخ مصوب دولتی در این منطقه به صورت گسترده تا تعدیل قیمت‌ها و تنظیم بازار ادامه خواهد داشت.

جمشیدی افزود: به دنبال به افزایش قیمت گوشت مرغ و دام در بازار، برنامه در دستور قرار گرفت که توزیع گسترده مرغ تازه داخلی در فروشگاه این شرکت تعاونی  واقع در بلوار مطهری کاشان، به طور مستمر توزیع می‌شود.

به گفته وی، هر کیلو مرغ تازه داخلی با نرخ ۱۱ هزار تومان برای مص۲۳رف کنندگان در منطقه کاشان عرضه می‌شود و با توجه به ذخایر مناسب اقلام پروتئینی در سطح کشور و شهرستان، روند توزیع گسترده این فرآورده‌های خام دامی تا زمان تعدیل قیمت‌ها در بازار به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

جمشیدی ادامه داد: مرغ تازه توزیعی از محل تولیدات داخلی بوده و تحت نظارت بازرسان دامپزشکی با حساسیت بالا و کیفیت مناسب خریداری شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

هیچ مطلب مرتبطی یافت نشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.