خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹ساعت : ۰۰:۰۶کد مطلب: 19659

در سال ۹۸ و از سوی آتش‌نشانی؛

۶۸ هزار نفر آتش‌نشانی فراگرفتند

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در سال گذشته بیش از ۶۸ هزار نفر در شهرستان کاشان…

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: در سال گذشته بیش از ۶۸ هزار نفر در شهرستان کاشان آموزش‌های اولیه ایمنی، آتش‌نشانی و پیشگیری از سوانح و حوادث و نحوه استفاده از کپسول‌های آتش‌نشانی را فراگرفتند.

 

محمدمسعود چایچی اضافه‌کرد:این آموزش‌ها برای ۶۸ هزار و ۸۹۱ نفر که شامل دانش‌آموزان مقاطع: مهدکودک – پیش‌دبستانی (۴ هزار و ۱۷۵ نفر)، دوره اول ابتدائی (۳۲ هزار و ۴۸۱ نفر)، دوره دوم متوسطه (۲۰ هزار و ۹۳۲ نفر)، دانشجو (۳۰۱ نفر) بوده‌اند ارائه شده است.

 

چایچی افزود: همچنین کارمندان و کارگران ادارات و نهادهاو ارگان‌ها (یک هزار و ۶۵۷ نفر)، والدین دانش‌آموزان (۱۰۶ نفر)،کانون‌های فرهنگی و مذهبی (۳۲۵ نفر)، خانه‌های تاریخی و هتل‌ها (۳۵ نفر)، نیروهای مسلح (۵۰ نفر)، پایگاه بسیج (۱۲۵ نفر)، آموزش محلی و شهروندی (۵ هزار و ۲۵۰ نفر)، مراکز تفریحی (۳۰۱۰ نفر)، طرح هرشهروند یک آتش نشان (۲۰۴ نفر) و اصناف و بازاریان (۲۴۰ نفر)از این آموزش‌ها که به صورت تئوری و عملی انجام گردیده است، بهره‌مند شده‌اند.

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.