خانه ارتباط با ما درباره ما
پنجشنبه, ۷ شهریور , ۱۳۹۸ساعت : ۱۳:۰۸کد مطلب: 17447

‍ چهار کشته و ۱۴ مصدوم در دو حادثه بامداد امروز در اتوبانهای کاشان

مشکات آنلاین: دکتر حسین ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن چهار نفر…

مشکات آنلاین: دکتر حسین ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن چهار نفر و مصدومیت ۱۴ نفر در بازه زمانی یکساعته در محورهای مواصلاتی کاشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس، دکتر ریاحی بیان کرد در حادثه اول که در ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در اتوبان قم کاشان روبه روی مسجد شهدا رخ داد در اثر برخورد یک دستگاه تریلی با گاردریل و سپس تصادف زنجیره ای دو دستگاه پراید و یک دستگاه ام وی ام با آنها ۱۳ نفر مصدوم شدند که ۱۲ نفر بوسیله سه دستگاه آمبولانس این مرکز و هلال‌احمر به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل و یک نفر نیز در صحنه درمان شد.

حال مصدومین انتقالی خوشبختانه رضایت بخش گزارش شده است.

دکتر ریاحی افزود در حادثه دوم که در ساعت۱:۵۲ دقیقه در کیلومتر ۱۵اتوبان کاشان نطنز رخ داد در اثر انحراف و برخورد یک دستگاه تریلی با یک دستگاه پراید، متاسفانه چهار سرنشین این خودرو که اعضای یک خانواده و از هموطنان شمال کشور بودند، در صحنه و قبل از رسیدن پرسنل اورژانس جان خود را از دست داده بودند و تنها مصدوم این حادثه پس از اقدامات درمانی مناسب به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل گردید که حال وی تا کنون نسبتاً مساعد گزارش شده است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.