خانه ارتباط با ما درباره ما
یکشنبه, ۲ شهریور , ۱۳۹۹ساعت : 17:45کد مطلب: 20361

‎ساداتی نژاد:

‎با بازگشت وظایف بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، بسیاری از مشکلات و موانع تولید کنندگان در بخش کشاورزی برطرف می شود

سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بر لزوم اجرای قانون تمرکز و بازگشت وظایف بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد و گفت: با احیای این قانون بسیاری از مشکلات و موانع تولید کنندگان در بخش کشاورزی برطرف می شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع و مشاوروزیر و سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی روز یکشنبه مورخ دوم شهریورماه سال ۱۳۹۸ از  گاوداری صنعتی ۱۰ هزار رأسیو زنجیره در حال احداث فراورده های لبنی و گلخانه ۱۴۰ هکتاری سبزی و صیفی در شهرستان پیشوا استان تهران بازدیدکردند.

به گزارش مشکات آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی، در این بازدید، مسائل ومشکلات تامین علوفه و خوراک دام و همچنین مشکلات مربوط به صادرات شیر خشک مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد تاموانع صادرات شیرخشک پیگیری و برطرف شود.

در بخش گلخانه نیز با توجه به مستهلک بودن گلخانه مورد بازدید مقرر شد حمایت های لازم برای دریافت تسهیلات بانکیاین واحد تولیدی توسط بانک کشاورزی انجام شود

در این بازدید، سید جواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی بر لزوماجرای قانون تمرکز و بازگشت وظایف بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد و گفت: با احیای این قانون بسیاری ازمشکلات و موانع تولید کنندگان در بخش کشاورزی برطرف می شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.