خانه ارتباط با ما درباره ما
سه شنبه, ۶ شهریور , ۱۳۹۷ساعت : 18:12کد مطلب: 10247

کاشانی‌ها در کویر برای آب ایده‌پردازی می‌کنند

مدیر فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری نخستین جشنواره «ایده آب» در این فرهنگ‌سرا خبر داد. به…

مدیر فرهنگ‌سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان از برگزاری نخستین جشنواره «ایده آب» در این فرهنگ‌سرا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، مهدی فخرئی گفت: در این جشنواره که در قالب رقابت تفریحی طراحی شده، بین دختران و پسران نوجوان و جوان ۱۲ تا ۱۷ سال در مقطع تحصیلی متوسطه اول و دوم، در ۳ بخش قایق کاغذی، موشک آبی و نجات آب، طی دو روز برگزار می‌شود.

فخری افزود: این جشنواره به همت فرهنگ‌سرای مهر و گروه پرورش‌دهندگان ایده‌های نوین (پین) متشکل از دانش‌آموختگان سمپاد کاشان، و با همکاری شرکت آب و فاضلاب کاشان برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگ سرای مهر اعلام کرد: ثبت‌نام این جشنواره تا ۱۰ شهریورماه ادامه دارد و بعد از پایان مهلت ثبت‌نام، شرکت‌کنندگان با تشکیل گروه‌های سه نفره با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت بعد از داوری و تست سازه‌ها، گروه‌های برتر برای شرکت در جشنواره کشوری دریا که از سوی معاونت علمی فناوری نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

فخرئی اظهارامیدواری کرد:‌ شاهد استقبال بسیار خوبی از سوی دختران و پسران نوجوان و جوان کاشانی در این رویداد باشیم.

گفتنی است نخستین جشنواره”ایده آب” به منظور شناسایی و کشف استعداد، توسعه خلاقیت و ارتقاء سطح علمی فرهنگی نوجوانان و جوانان کاشانی با رویکرد مصرف بهینه آب و بازیافت برگزار می‌شود.جشنواره ایده آب در کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.