خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۱۱ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 22:12کد مطلب: 10932

پیام تبریک رئیس شورای شهر به رئیس دانشگاه کاشان

در پی کسب رتبه نخست دانشگاه کاشان در بین دانشگاه‌های جامع کشور، رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در پیامی این…

در پی کسب رتبه نخست دانشگاه کاشان در بین دانشگاه‌های جامع کشور، رئیس شورای اسلامی شهر کاشان در پیامی این موفقیت را به رئیس، اساتید و کارکنان دانشگاه کاشان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر کاشان، متن پیام علی سول‌زاده به این شرح است:
جناب آقای دکتر زراعت
ریاست محترم دانشگاه کاشان

سپاس و ستایش بی‌پایان، حضرت خداوندی را سزاست که به انسان فکرت آموخت و ضمیر جانش را به نور دانش روشن ساخت.

با احترام درخشش دانشگاه کاشان در سطح ملی و بین‌المللی و کسب رتبه نخست در بین دانشگاه‌های جامع کشور و رتبه ۵۰۰ تا ۶۰۰ در بین دانشگاه‌ءهای جهان بر اساس اعلام پایگاه رتبه‌بندی تایمز ۲۰۱۹ را صمیمانه به جنابعالی و همه اساتید و دانشجویان و دوست‌داران علم و هنر و اندیشه و مردم عزیز کاشان تبریک عرض می‌نماییم.

بی‌شک کسب این توفیق و موفقیت بزرگ که متکی به لطف الهی و مبتنی بر کوشش جمعی و انگیزه معنوی است، مدیون زحمات و تلاش‌های جنابعالی و تمامی همکاران گرامی دانشگاه بوده و شورای اسلامی شهر کاشان برخود فرض می‌داند از تمامی این عزیران دل‌سوز و متعهد که فعالانه در به ثمر رسیدن این موفقیت‌ها سهیم بوده‌اند، تقدیر و تشکر نماید.
امید است با تلاش مستمر و همکاری جمعی و تکیه بر توان‌مندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی شاهد تداوم موفقیت‌های روزافزون دانشگاه و پیشرفت و آبادانی کشور باشیم.

سلامتی و توفیق بیشتر را برای شما و همه‌ی همکارانتان از درگاه حضرت حق خواهانیم.
علی رسول زاده
رئیس شورای اسلامی شهر کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.