خانه ارتباط با ما درباره ما
جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷ساعت : 22:22کد مطلب: 11209

مراسم اورژانسی/ نوبت به قهرمان آسیا نرسید

شب گذشته مراسمی به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی و تجلیل از «محمد سرنجی» ملی‌پوش تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی ایران، قهرمان گلبال…

شب گذشته مراسمی به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی و تجلیل از «محمد سرنجی» ملی‌پوش تیم ملی گلبال جمهوری اسلامی ایران، قهرمان گلبال پارالمپیک ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس، فرماندار و روئسای هیات ورزشی کاشان، از سوی اداره ورزش و جوانان کاشان در سالن شهید شکرریز مجموعه ورزشی شهید ناصر فکری کاشان برگزار شد.

همزمانی این مراسم با سفر معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به کاشان، سبب شد با سرعت برق و باد، بدون هیچ دستاوردی و در کمتر از یک‌ساعت، سر و ته این مراسم به‌هم چسبانیده شود، تا هم انجام وظیفه شده، و هم رفع تکلیف شده باشد.

در این جلسه که معلوم بود تنها برای رفع تکلیف و پرشدن برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی برگزار شد، به هیچکدام از دعوت‌شدگان که روئسای هیات ورزشی باشند، به‌غیر از معرفی کوتاه خود، اجازه صحبت کردن بیشتر داده نشد.با وجود این‌که چندین مرتبه اعلام شد «محمد سرنجی» چند دقیقه‌ای صحبت خواهد کرد، اما هیچ‌گاه چنین فرصتی به او داده نشد، تا مظلومیت سرنجی بیش از پیش بروز و ظهور داشته باشد.تجلیل از محمد سرنجی در مراسم هفته تربیت بدنیفرماندار و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نیز به‌دلیل حضور در مراسمی که همزمان برگزار می‌شد، کوتاه صحبت کردند و کوتاه‌تر از آن تجلیل از «سرنجی» را انجام دادند و با سرعت از جلسه خارج شدند.

جلسه‌ای که قرار بود بعد از خروج نماینده و سرپرست فرمانداری کاشان ـ که دیر آمده بود و زود رفت ـ ادامه داشته‌باشد، اما با متفرق‌شدن مدعوین عملا به پایان رسید، تا تفاوت تجلیل و تبعیض بین یک ملی‌پوش پرافتخار کم‌بینای کاشان، با یک ملی‌پوش بینای کاشان از مسئولان کاشان به نمایش گذاشته شود.

همکاران رسانه‌ای من هم که در مراسم‌های استقبال و تجلیل از ورزش‌کاران ملی‌پوش کاشانی، سنگ تمام گذاشته‌بودند، قرارشده برای این ملی‌پوش کم‌بینای کاشان مانند ملی‌پوشان بینای کاشان سنگ‌تمام بگذارند، اما سرنجی عملا این‌جا از سوی همکاران رسانه‌ای ما با بی‌مهری روبه‌رو شد تا اوج مظلومیت غریبانه او را شاهد باشیم.

اکنون باید منتظر ماند و دید «سعید ابریشمی‌راد» که در همه برنامه‌های «محمد سرنجی» غیبت داشته است، مراسمی در خور شان این ملی‌پوش پر افتخار کاشان، نظیر آن‌چه برای «غفور» و «حاج‌صفی» برگزار کرد، برای «سرنجی» هم برگزار خواهد کرد یا کلید شهردار کاشان نیز مانند دیگر مسئولان شهرستان، فقط به دنبال رفع تکلیف خواهد بود.
محمد ملک‌آبادی ـ پورتال خبری کاشان

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.