خانه ارتباط با ما درباره ما
شنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : 15:14کد مطلب: 15456

رعد و برق سکوت آسمان استان اصفهان را می‌شکند

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از امروز در روزهای آینده ناپایداری‌های جوی به شکل ابر، وزش باد شدید تا نسبتا شدید، بارش‌های رگباری و رعد و برق به ویژه در مناطق غرب و شمال  استان وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از امروز و مدت چند روز ناپایداری‌های جوی به شکل ابر، وزش باد شدید تا نسبتا شدید، بارش‌های رگباری و رعد و برق به ویژه در مناطق غرب و شمال  استان وجود دارد.

 

زهرا سیدان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به وضعیت هوا گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر وجود جوی ناپایدار  در چند روز بر روی استان اصفهان است.

وی افزود: بر این اساس با گذر امواج ناپایدار از روی استان امروز تا اواسط هفته همچنان شاهد ناپایداری‌هایی در ساعات بعد از ظهر و شب به شکل افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید تا شدید، رگبارهای بهاری و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه گذر امواج  ناپایدار به ویژه در مناطق غربی و جنوبی وجود دارد، گفت: برای امروز رگبار و رعد و برق را برای مناطق غرب، جنوب و شمال استان پیش‌بینی کردیم که در شمال ضعیف‌تر و بیشتر در غرب و جنوب است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.