خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۲۲ خرداد , ۱۳۹۸ساعت : 14:48کد مطلب: 16233

معاون استاندار اصفهان؛

مشاوران طرح زیرگذر کاشان، مشاورانی در مقایس کشوری هستند/ تصویب پروژه زیرگذر به هفته آینده موکول شد

محمدصالح بوجاری: حجت الله غلامی  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان پس از پایان جلسه شورای ترافیک استان که به…

محمدصالح بوجاری: حجت الله غلامی  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان پس از پایان جلسه شورای ترافیک استان که به منظور بررسی طرح زیرگذر مدخل شهر کاشان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد به خبرنگار مشکات آنلاین گفت:مشاوران ترافیکی طرح زیرگذر بهترین مشاوران در مقیاس کشوری هستند. مشاور سازه آن هم در مقیاس کشوری پروژه های بزرگی را کار می کند.

وی درباره جلسه امروز گفت: در این جلسه فرصت برای طرح جزئیات کم بود و لذا کلیات مطرح شد. برخی از اعضای شورای شهر و بعضا از اعضای  شورای ترافیک سوالاتی را مطرح کردند که قرار شد که تا پایان همین هفته سوالات را به صورت مکتوب تحویل دبیرخانه شورای ترافیک استان قرار دهند.

 

غلامی افزود:یک سری از سوالات مانند بحث کمربندی کاشان در جلسه مطرح شد که مشاور زمان بیشتری برای توضیح می خواست و در این جلسه فرصت توضیح نبود و قرار شد این توضیحات هفته آینده بیان شود.

 

معاون استاندار اصفهان گفت: سوالات تا پایان هفته کتبا در اختیار مشاور قرار می گیرد و مشاور پاسخ آن را در جلسه هفته آینده که در همین مکان برگزار می شود ارائه می کند.

 

وی افزود: اگر با توضیحات مشاور، مجموعه اعضای شورای ترافیک استان قانع شدند تصویب طرح نهایی می شود و اگر قانع نشدند یک تیم کارشناس پنج نفره به  انتخاب معاونت عمرانی استانداری و شهرداری و شورای شهر در مدت پانزده روز، طرح را بررسی و اصلاح می کنند و جمع بندی خود را به شورای ترافیک استان اعلام کنند.

 

غلامی در واکنش به درخواست رئیس شورای شهر کاشان برای توقف موقت پروژه تا اعلام نظر کارشناسان گفت نظر شورای ترافیک را اعلام می کنم و این شورا وارد بحثهای اجرایی نمی شود.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.