خانه ارتباط با ما درباره ما
دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۶ساعت : 11:47کد مطلب: 6146

۲۶۰ هزار کاشانی تحت پوشش تامین اجتماعی‌اند

رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان کاشان گفت: تامین اجتماعی شعبه کاشان با ۱۰۳ هزار بیمه شده و مستمری بگیری…

رئیس سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان کاشان گفت: تامین اجتماعی شعبه کاشان با ۱۰۳ هزار بیمه شده و مستمری بگیری یکی از بزرگترین شعبات کشور است.

 

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، «حسن شبانی زاده» ، در بخش دوم سی امین جلسه رسمی شورای شهر با حضور اعضای این شورا در سازمان تامین اجتماعی شعبه شهرستان کاشان گفت:

 

تامین اجتماعی شعبه کاشان با ۷۸ هزار بیمه شده و ۲۵ هزار مستمری بگیری یکی از بزرگترین شعبات کشور است که ۲۶۰ هزار نفر از جمعیت شهر را تحت پوشش بیمه خود قرار داده است.

 

وی با اشاره به حضور روزانه ۷۰۰ ارباب رجوع به این اداره و صدور ۲۴۰ دفترچه گفت: شهرداری کاشان حق بیمه خود را بطور منظم پرداخت می کند.

 

«علیرضا پورعسگری»، رئیس کمیسون اقتصادی، برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کاشان نیز در ادامه گفت: با توجه به حجم مراجعات مردمی به این شعبه و ایجاد مشکلات ترافیکی در شهر علاوه بر شعبه جدید الحداث تامین اجتماعی راوند ایجاد شعبه سوم این سازمان به طور جدی یکی از مطالبات مردم کاشان است که باید در دستور کار قرار گیرد.

 

شایان ذکر است: بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کاشان سازمان تامین اجتماعی شعبه این شهرستان از نحوه خدمت رسانی به شهروندان و گفتگو با مدیران این اداره با ارائه گزارشی از فعالیت های رئیس این شعبه انجام شد.

 

[QR size=”200×200″ link=”yes”]260 هزار کاشانی تحت پوشش تامین اجتماعی‌اند[/QR]

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.