فرماندار کاشان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

 

«حمیدرضا مومنیان» در این پیام از بسیج به عنوان نهادی ارزشمند و انقلابی یادکرده و نوشته است: امروز نیز این فرهنگ از مرزهای کشور عبور کرده است و تشکیل نیروهای مردمی در عراق و سوریه و یمن گواه این مطلب است

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج مظهر عظمت ملّت و نیروی کارآمد درونىِ کشور ما ست. “مقام معظم رهبری”

بسیج نهادی ارزشمند و انقلابی است که با بهره گیری از پاک‌ترین و شریف‌ترین افراد و حضور در صحنه‌های مختلف، از دفاع مقدس تا صحنه‌های آبادانی کشور و مقابله با هجمه‌های فرهنگی و عقیدتی دشمنان نقشی بسیار مهم و اساسی را در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عهده دار بوده است.

 

ملت بزرگ ایران اسلامی آرامش و آسایش امروزی را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی بسیجیانی هستند که مفسر واقعی واژه ایثار بوده و با الهام از مکتب عاشورایی حضرت ابا عبدا… الحسین (ع)، عزت و آزادگی و شرف انسانی را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند تا این چنین در محضر خداوند متعال،امام (ره) و مردم ولایت مدار ایران اسلامی سربلند و شایسته تحسین باشند.

 

حضور موثر مردم ایران در دفاع مقدس و حضور به موقع و تاثیرگذار بسیجیان در عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی از برکات تشکیل بسیج مستضعفین با فرمان امام راحل است و امروز نیز این فرهنگ از مرزهای کشور عبور کرده است و تشکیل نیروهای مردمی در عراق و سوریه و یمن گواه این مطلب است.

 

اکنون نیز باید بسیجیان که همواره در دفاع از کیان سرزمین عزیزمان پیشتاز بوده اند، با همت و تلاشی جهاد گونه و علمی از توان عظیم خویش برای  پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر کشور عزیزمان در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی استفاده نمایند.

 

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به عموم شهروندان دارالمومنین کاشان خصوصا خانواده معزّز شهدا و ایثارگران و آحاد بسیجیان غیرتمند تبریک عرض نموده و امیدوارم در سایه حضرت ولی عصر (عج) و با پیروی از منویالت مقام معظم رهبری و پیشبرد سیاست های دولت محترم تدبیر و امید سربلند و پیروز باشید.

 

حمیدرضا مومنیان