شورای هماهنگی اصلاح طلبان کاشان در پیامی به «محسن مهرعلی زاده» انتخاب وی را به عنوان استاندار اصفهان تبریک گفت.

 

متن این پیام بدین شرح است:

 

«هوالمحبوب »
برادر گرامی جناب آقای دکتر مهرعلیزاده ؛
سلام علیکم ؛
انتصاب شایسته جنابعالی که از چهره های خوش سابقه ملی و از مدیران توانمند و برنامه ریز و از اصلاح طلبان خوشفکر و خدمتگزار هستید، را تبریک گفته و مقدمتان را به استان شهیدپرور اصفهان خوش آمد می گوئیم.

همچنین لازم است به حسن نظر جناب دکتر روحانی در انتخاب حضرت عالی بعنوان استاندار استان اصفهان که در فرهنگ و هنر و صنعت ، شهره است آفرین گفت و به شما نیز درود و تبریک صمیمانه که شایسته استانداری استانی هستید که همیشه پیشرو خلق صحنه های زیبای ایثار و شهادت ، فرهنگ و هنر و تلاش و صنعت بوده و هست.

بدون شک انتخاب مدیری با مشی اصلاح طلبی و سابقه ارزشمند در طول سال های خدمت و مدیریت در نظام اسلامی به عنوان استاندار اصفهان روشنگر چراغ امید در میان دوستداران نظام و انقلاب اسلامی است.

همانگونه که مستحضرید شهرستان کاشان به عنوان یکی از شاخص ترین شهر های کشور، به رغم همه محدودیت ها و کاستی ها و بعضی سوءمدیریت ها ، از فرصت ها و ظرفیت های فراوانی برخوردار است ؛ وجود پیشینه کهن فرهنگی و میراث ارزشمند تاریخی، موقعیت استراتژیک شاهراه های ارتباطی و مواصلاتی کشور، صنایع دستی و کارخانجات گوناگون صنعتی، مراکز علمی و دانشگاهی، کشاورزی و از همه مهمتر نیروی انسانی فرهیخته و غنی بویژه خیل عظیم جوانان پرشور، پویا ، مومن و با انگیزه از مزیت هایی است که کاشان از نعمت آن برخوردار است.

نیک می دانید که وضعیت بحرانی و به شدت خطرناک کمبود آب در منطقه کویری کاشان هر روز تهدید کننده مردم و کشتزارهای این شهرستان بوده و سایه فقر و فلاکت و بیکاری را بر چهره این مردمان می نشاند؛
کویرزایی و آلودگی های زیست محیطی ، بیماریهای گوناگون و صعب العلاج و آسیب های اجتماعی و روانی ، مشکلات خرد و کلان شمار زیادی از بنگاههای اقتصادی و تجاری، تعطیلی و ورشکستگی تعدادی از صنایع کوچک و بزرگ در این شهر و بیکاری کارگران خدوم و زحمتکش و سیل مهاجرت از روستا به شهر و توزیع نامناسب و غیرعادلانه ی امکانات در محدوده ی استان که پیامدهای اجتماعی منفی فراوانی به دنبال داشته ، از دیگر مسائلی است که دل کارشناسان و آگاهان را به درد آورده و رفع آن نیازمند برنامه ریزی سنجیده و مدیریتی کارشناسانه است ، در کنار این موارد توجه مهرآمیز به میراث فرهنگی و معنوی و صنایع دستی و هنر چشم نواز این خطه ی هنرپرور یعنی ” فرش کاشان” نیز ضروری می نماید.

و در کنار همه این موارد و مهمتر از همه ، پاسداشت ” امید مردم ” و ضرورت توجه به شادابی و نشاط اجتماعی و لزوم مشورت با صاحبان دانش و بینش و توجه به خرد جمعی حامیان دولت و دلسوزان شهر، به عنوان پیش زمینه توسعه متوازن و پایدار، باید مدنظر قرارگرفته و انجام این مهم مجموعه ای از مدیران را می طلبد که به صورت جدی و صادقانه و باورمند به برنامه ها و شعارهای اصلاح طلبانه رییس محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی باشند.

تردید نداریم که با درایت و تدابیر جنابعالی گام‌های مؤثری در ارتقای کمی و کیفی استان و نیز نگاه ویژه به ” شهرستان ویژه کاشان” برداشته خواهد شد.

” شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان” آمادگی خود را برای همکاری و همراهی با جنابعالی اعلام نموده و امید است در سامان بخشی روز افزون کل استان و گسترش مردمسالاری ، شایسته سالاری و عدالت و کسب رضای الهی موفق و پیروز باشید. انشااله.

در مسیر حق همراهتان هستیم – شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان کاشان