خانه ارتباط با ما درباره ما
چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۳۹۶ساعت : ۱۴:۱۲کد مطلب: 4331

۶۰  درصد حوادث منجر به فوت در سال گذشته مربوط به موتورسواران بوده است

معاون راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان گفت: عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی منجر به ایجاد برخی از…

معاون راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان گفت: عدم رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی منجر به ایجاد برخی از حوادث می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، سرهنگ محسن زارع در دومین شب «جشن نوروزانه کاشان» که در پارک آزادگان راوند برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی بی‌حادثه برای همشهریان به ویژه میهمانان نوروزی گفت: مصادف شدن ایام نوروز با تعطیلات در مسیرهای شهری و برون شهری، جلوگیری از حوادث را با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی رقم می‌زند.

 

وی با اشاره به اینکه در طول سالی که گذشت شاهد رخدادهای زیادی در سطح جاده‌ها بودیم افزود: رعایت نکات بسیار اندک و کوتاه می‌تواند از حادثه‌های جبران ناپذیر جلوگیری کند.

 

معاون راهنمایی و رانندگی شهرستان کاشان خاطر نشان کرد: ۶۰ درصد حوادث منجر به فوت در سال گذشته مربوط به موتورسوارانی بود که از کلاه و وسایل ایمنی استفاده نکرده بودند.

 

سرهنگ زارع، اشرافیت کامل رانندگان نسبت به آشنایی جاده‌ها، پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی، پرهیز از صحبت کردن با راننده، رعایت سرعت مجاز و استفاده نکردن از تلفن همراه را از عوامل تاثیرگذار در جلوگیری از تصادفات جاده‌ای برشمرد.

 

وی شعار نوروز ۹۶ را پرهیز از خطر مساوی با آرامش در سفر عنوان کرد و اذعان داشت: توقف در ایستگاه‌های موجود در طول مسیر جهت آمادگی برای ادامه رانندگی می‌تواند نقش موثری در جلوگیری از حوادث داشته باشد.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

© تمامی حقوق برای پایگاه تحلیلی خبری مشکات آنلاین محفوظ است و بازنشر هر نوع از محتواهای سایت منوط به اجازه مدیر سایت می باشد.